Оснащений новітнім дизельним двигуном Tourneo Custom пропонує першорядні динамічні характеристики й економічність завдяки трьом рівням потужності. Інженери доклали всіх зусиль, щоб забезпечити найкраще пересування та передачу сигналів до керованого привода – незалежно від рівня завантаженості Вашого автомобіля. Зараз ми почали використовувати у наших нових двигунах технології ECOnetic, які забезпечують найнижчий рівень споживання пального при збереженні продуктивності.Сучасні дизельні двигуни найекологічніші за всю історію машинобудування, що є життєво важливим для скорочення викидів CO2.

 

За кермом Tourneo Custom Ви самі можете обирати рівень потужності та споживання пального

Потужний економічний дизельний двигун Tourneo Custom обладнаний економічним 2,2-літровим дизельним двигуном Duratorq TDCi із шестиступінчастою механічною трансмісією та переднім приводом.

Можна обрати три рівні потужності: 100 к. с./310 Нм, 125 к. с./350 Нм, 155 к. с./385 Нм.. Але який би рівень Ви не обрали, це ніяк не впливає на крутний момент і його передачу, тому двигун продовжує працювати з достатньою потужністю – навіть із повним салоном або під час буксування.

У поєднанні з технологіями Ford ECOnetic такий двигун зменшує експлуатаційні витрати та вплив на навколишнє середовище.

 

Економічність

Двигун Tourneo Custom демонструє чудові показники споживання пального (6,5 л/100 км) і викидів CO2 (не більше 172 г/км). Ці вражаючі цифри стали результатом поєднання економічного двигуна та технологій модельного ряду ECOnetic.

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

При зупинці на світлофорі або у пробках, ця технологія автоматично вимикає двигун (однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція та радіо) і запускає його знову, коли Ви готові рухатися далі. Ця система особливо ефективна на вулицях міста, де вона може скоротити споживання пального до 10% (у міському циклі).

Заряджати акумулятор стало ще простіше

На відміну від традиційних систем, система Smart Regenerative Charging заряджає акумулятор лише тоді, коли це потрібно, уникаючи цього під час натискання водієм педалі акселератора. Ця система допомагає заощадити ще більше пального та ще більше знизити рівень шкідливих викидів.

Індикатор найкращого моменту перемикання передач (Shift Indicator) з огляду на найоптимальніше використання пального

З метою максимальної економії пального на приборній панелі встановлено світловий індикатор, який сповіщає про найкращий момент перемикання передач. Це простий, однак доволі ефективний спосіб підвищення економічності кожної поїздки

 
 
Bookmark & Share