Комфорт і зручність

За кермом Tourneo Custom життя стає комфортнішим, зручнішим та інформативнішим завдяки стильному дизайну кабіни та найсучаснішим технологіям. Ваші ж пасажири можуть відпочити у просторому розкішному салоні з такими функціями, як відкидні крісла та внутрішніми жалюзі.

Інноваційні регульовані задні сидіння

Завдяки новій конструкції регульованих задніх сидінь, Ви можете створити до 30 конфігурацій розташування. Наприклад, якщо сидіння Вам не потрібне, його можна скласти та відкинути назад, звільнивши таким чином додаткове місце для багажу. І навпаки, якщо пасажиру потрібен столик, можна опустити спинку будь-якого сидіння, яка замінить рівну поверхню. Врешті-решт, щоб максимально звільнити місце для багажу, сидіння можна взагалі прибрати.

Вбудований багажник на даху – без зайвої мороки, витрат і шуму

Унікальний інноваційний багажник на даху просто можна скласти, якщо він не використовується. Така гнучкість не тільки позбавить Вас мороки кріплення та демонтажу традиційного багажника, але й дозволить оминути обмеження висоти до 2 м, зекономити пальне і зменшити шум завдяки зменшенню опору вітру. Витримує вантаж до 130 кг.

Нові зручніші передні сидіння

Тепер Ви зможете розташуватися за кермом із максимальним комфортом завдяки типовому сидінню водія, яке разом із кремом максимально пристосовується до контурів Вашого тіла. Також до комплектації входять зручні бильця, але регульована підтримка для попереку, передні сидіння з підігріванням і сидіння водія з механічним регулюванням – уже опційні пропозиції. Що важливо: сидіння не тільки дуже зручні, але й довговічні та зносостійкі.

Система заправки пальним Ford Easy-Fuel для запобігання наповненню пальним іншого виду

Ця технологія практично унеможливлює наповнення баку Вашого Tourneo Custom пальним іншого виду, тому ще некоректний заправний пістолет просто не підійде. А оскільки в системі Ford Easy-Fuel кришка не застосовується, Вам не доведеться більше торкатися брудної кришки.

Легкий доступ з усіх боків

По всій довжині стандартних для Tourneo Custom бічних зсувних дверей розташовані підніжки на низькій висоті, щоб зручніше було заходити у салон. А позаду доступ до багажника забезпечують підйомні двері.

Знайдеться місце для всього

У Tourneo Custom передбачено місце для всього: приховане відділення на панелі приладів для Вашого мобільного телефону чи MP3-плеєра разом із роз'ємом на 12 вольт; надзвичано просторий бардачок; і, звичайно, декілька тримачів для пляшок і чашок. А якщо Ви оберете подвійне переднє пасажирське сидіння, Ви також зможете використовувати місце для багажу під ним – відділення на 93 л і відкидний столик для нетбуку.

Вогні, що включаються автоматично, коли це необхідно

Tourneo Custom обладнаний сенсорами, які фіксують зниження освітленості і автоматично вмикають вогні, що полегшує їзду у сутінках. Вони також автоматично вмикаються при в'їзді до тунелю. Автоматичні вогні йдуть опційно у комплекті з водочутливими склоочисниками.

Bookmark & Share