Що ви бажаєте отримати від вашого фургона?

Завдяки трьом типам кузова (Van, Double-Cab-in-Van і Kombi), сидінням для двох-семи пасажирів, двом варіантам колісної бази (L1 і L2) та варіантам вантажопідйомності від 625 кг до 1 000 кг ви обов'язково знайдете ту саму модель нового Transit Connect, що ідеально підходить для ваших потреб. Крім того, у кожному типі кузова можна побачити безліч варіантів оздоблення салону, а також багато додаткового обладнання, що дозволяє персоналізувати ваш автомобіль. Ще більш особливі технічні характеристики може запропонувати наша група розробки спеціальних автомобілів, і до їх числа увійдуть усі можливі варіації від унікальних кольорів кузова і до спеціалізованих внутрішніх завантажувальних систем. Додаткову інформацію можна отримати у вашого дилера.

Кузов Van

Просторий, добре спроектований, з широкими функціональними можливостями – вантажний відсік обладнується перегородкою на всю ширину та висоту (з віконцем або без нього), а в кабіні розташовано на вибір два або три сидіння. Розсувні бокові та симетричні задні вантажні двері встановлюються у базовій комплектації. Крім того, ви можете замовити задні підйомні двері з віконцем, змивачем, склоочисником та підігрівачем скла

Кузов Kombi

Оновлений Transit Connect Kombi обладнується системою багатофункціональних задніх сидінь. У п'яти- та семимісних конфігураціях версії L2 ця система пропонує високу пристосовність, створюючи додаткові можливості для розташування вантажу або пасажирів і максимізуючи простір і варіанти його використання.

У п'ятимісній версії сидіння у другому ряді розділені у співвідношення 60/40, їх спинки розкладаються у плоску поверхню, і усе сидіння можна скласти вперед, що дозволяє максимально використовувати вантажний простір.

У семимісній версії сидіння у другому ряді розкладаються у плоску поверхню, здвигаються вперед і складаються у підлогу. У поєднанні з третім рядом сидінь, розділених у співвідношенні 50/50, що також розкладаються у плоску поверхню, ви можете швидко та легко створити великий і плоский вантажний простір. Сидіння у третьому ряді можна налаштовувати у поздовжньо-поперечному напрямку та нахиляти.

Знімна сітчаста перегородка, що відповідає стандартам ISO/DIN, відділяє вантаж від пасажирів.

Bookmark & Share