Відзнаки Euro NCAP Advanced

Всі системи Active City Stop, Lane Keeping Aid, Driver Alert і Forward Alert відповідають найвищим стандартам Європейської програми оцінки безпеки автомобілів (Euro NCAP Advanced): найвища оцінка цієї провідної європейської незалежної організації із питань безпеки автомобілів. Таку відзнаку отримують лише передові технології уникнення зіткнення, зіткнення пост-зіткнення, наявні в автомобілі. Цей факт ще раз доводить, наскільки дбайливо компанія Ford опікується питаннями безпеки незалежно від сфери застосування системи. На сьогоднішній день компанія Ford отримала сім відзнак Euro NCAP Advanced, всі за інновації безпеки водія та пасажирів.

Системи безпеки задіюються миттєво та скоординовано

Авто Ford Focus оснащено передовою інтелектуальною системою захисту Intelligent Protection System (IPS), яка координує роботу низки систем безпеки водія та пасажирів. Окрім жорсткого кузова, здатного поглинати удари, елементи якого виготовлено з найякісніших високоміцних сталей, передбачено комплект подушок безпеки для водія та пасажирів, а також складання колонки керма та педалей керування, що запобігає отриманню травм водієм і пасажирами у випадку зіткнення. Крім того, система ESP має функцію Traction Control, яка усуває пробуксовку колеса та забезпечує надійне зчеплення із дорогою, високі експлуатаційні характеристики та стійкість у той момент, коли Вам це найбільше потрібно. Система залишається постійно активованою, однак передбачено переключення у режим «Traction Control OFF», який дозволяє пробуксовування коліс для досягнення зчеплення у ситуаціях, які цього потребують, наприклад, коли авто застрягло у глибокому снігу, грязюці або піску. Крім того, жорсткіший супорт передніх гальм, а також стійкіші фрикційні матеріали передніх та задніх гальм, останнє покоління системи ESP забезпечують максимально ефективне гальмування у складних умовах.

Незалежно від умов лише

Ви контролюєте ситуацію Система курсової стійкості Electronic Stability Programme (ESP) постійно перевіряє траєкторію руху Вашого авто. Якщо станеться різке відхилення від траєкторії, наприклад, через сковзання коліс, система автоматично коригує положення автомобіля на дорозі, допомагаючи водієві керувати авто. Система ESP нової моделі Ford Focus тепер оснащена новою функцією Enhanced Transitional Stability, яка забезпечую покращену стійкість під час маневрування, у результаті чого водій отримує ширші можливості контролю.

Передові системи більш контрольованого гальмування

Застосування систем Anti-lock braking system (ABS) та Electronic brake-force distribution (EBD) гарантує більш контрольоване гальмування. Крім того, покращено саму конструкцію гальм, яка швидше реагує на команди.

Ультраяскраві фари з низьким споживанням енергії bi-xenon

Фари Bi-Xenon із системою автоматичного регулювання потоку світла Adaptive Lighting автоматично розподіляє світло залежно від ситуації на дорозі. Таким чином автоматично забезпечується найефективніша інтенсивність освітлення у будь-якій ситуації, чи то на автомагістралі, чи то на вулицях міста. Ця система має функцію приглушення інтенсивності освітлення при виявленні авто, яке наближається.

Дзеркало заднього виду, яке не засліплює

Під час руху вночі, рівень безпеки підвищується, якщо водій постійно не засліплюється світлом авто, які рухаються позаду. Інноваційне дзеркало заднього виду, яке приглушує світло, автоматично визначає рівень інтенсивності світла і переключається у режим приглушення світла.

Система нагадування пристебнути ремінь безпеки додатково підвищує рівень безпеки

Ця система дозволяє забезпечити високий рівень безпеки Вашим пасажирам під час руху. Вона видає аудіо та візуальний сигнал у випадку, якщо у якомусь кріслі, що використовується, не пристебнутий ремінь безпеки.

Система попередження проколу шини

У випадку зниження тиску в шині під час поїздки, система Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) контролю тиск у ній та негайно попередить Вас про це, за допомогою індикатора на панелі приладів. Таким чином, у Вас буде можливість зупинитися і завчасно усунути проблему.

Bookmark & Share