Остання технологія «hands-free»

Інформаційно-розважальна система Ford SYNC 2 із функцією контролю голосу (Voice Control) із сенсорним екраном знаходиться на крок попереду від подібних систем із додаванням додаткового 8-дюймового кольорового сенсорного екрана. Цей дисплей із високою роздільної здатністю забезпечує інтуїтивний контроль за допомогою декількох ключових функцій, серед яких телефон, аудіо, клімат-контроль та додаткові можливості навігації за допомогою голосових команд або сенсорного управління.

Паркування стало ще легшим

Технологія Active Park Assist допомогає паркуватися без застосування рук паралельно трафіку. Технологія визначає місце паркування, потім здійснює управління кермуванням заднім ходом.

Швидке перемикання передач, за допомогою натискання пальцем

Оберіть автоматичну трансмісію, і у Вас з'явиться можливість користуватися системою Automatic Paddle Shift Controls, тобто перемикати швидкості натисканням пальцями на кнопки, подібно до того, як це робиться у спортивних авто з підвищеними динамічними характеристиками. Ці кнопки розташовані обабіч перетинки керма, права кнопка застосовується для підвищення ступеня, а ліва – для пониження ступеня. Таким чином з'являється можливість швидкого перемикання передач, навіть на поворотах.

Трансмісія Ford PowerShift

Швидкість та заощадження пального Ця передова 6-ти ступінчаста коробка передач, яка поєднує зручність автоматичної коробки передач із контролем людини у випадку механічної коробки передач, попередньо обирає потрібну для Вас передачу, тому Ви не витрачаєте сили на перемикання. Трансмісія PowerShift є блискавично швидкою, перемикання відбувається без ривків, що забезпечує плавний хід, заощадження пального, зниження рівня викидів CO 2, порівняно зі звичайною автоматичною коробкою передач.

Повідомлення про небезпеку

Під час паркування, датчики, встановлені на задніх крилах, можуть розпізнати небезпеку обабіч авто і повідомити водія про це з метою уникнення зіткнення.

Круїз-контроль підлаштовується автоматично

Маючи у розпорядженні технологію адаптивного круїз-контролю Adaptive Cruise Control, Ви обираєте швидкість, з якою хочете рухатися, а система автоматично підтримуватиме її. Якщо ж вбудований датчик RADAR зафіксує транспортний засіб попереду, то швидкість буде знижено для дотримання відповідної відстані. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система почне підвищувати швидкість до моменту досягнення встановленої величини.

Смарт-фари

Фари Bi-Xenon використовуються разом із передовою системою Adaptive Lighting, яка регулює потужність залежно від освітлення. Залежно від типу дороги, система може обрати один з семи типів пучка світла, забезпечуючи Вам найкращу видимість. Система може задіювати також поворотне освітлення залежно від напряму, в якому Ви повертаєте.

 

Кермо з контролем над усіма системами

Нове кермо з трьома перетинками має ергономічну форму і розроблене саме для моделі Ford Focus. Кожна кнопка та елемент керування досяжні для Ваших пальців. Також, незалежно від положення керма, забезпечуються зручність у використанні та найкращий огляд приборної панелі. Кермо постійно удосконалюється, тож чому, скажімо, не обрати варіант керма з підігрівом?

Розумне розміщення електронних пристроїв

У центральній консолі передбачено місце для смартфонів та інших типів мобільних телефонів. Є порт USB, передбачений для забезпечення як зв'язку так і можливості зарядки, а також гумовий килимок для безпечного зберігання техніки.

Відсутність ключа – це відсутність клопоту

Система Ford KeyFree дозволяє блокувати та розблоковувати доступ до Вашого авто, без необхідності діставати ключ із кишені або сумки: насамперед це важливо, коли руки зайняті.

Запуск двигуна натисканням кнопки

Тепер немає необхідності використовувати ключ. Для запуску двигуна просто натисніть кнопку Ford Power Starter Button і педаль зчеплення (або педаль гальм у випадку автоматичної коробки передач).

Безпроблемне авто з системою MyKey®

Ця нова технологія дозволяє встановити максимальну швидкість, нагадування про необхідність пристебнути ремінь безпеки, навіть контролювати рівень звуку аудіосистеми. Для програмування обмежень щодо цього ключа, просто вставте ключ у замок запалювання, запустіть двигун і виконуйте прості інструкції. Ви можете залишити за собою необмежені права «адміністратора» щодо цього ключа або мати декілька ключів, якщо виникне бажання. Система Ford MyKey® є простою у використанні і розроблена для того, щоб Ви були спокійні у випадку, якщо Ви дасте авто другу або члену Вашої сім'ї у тимчасове використання.

Склоочисники, які автоматично налаштовуються залежно від інтенсивності дощу

Склоочисники, які налаштовуються залежно від інтенсивності дощу активуються у той момент, коли виявляють наявність вологи на лобовому склі, їх швидкість автоматично регулюється залежно від погодних умов. Можна обрати один із шести режимів чутливості щодо кількості наявної вологи, після чого задіюються склоочисники.

Бокові складані дзеркала Із метою уникнення пошкодження, при паркуванні дзеркала складаються автоматично 

Крім того, повернені назад, вони захищають стильні вбудовані індикатори.

Система заправки пальним

Ford Easy-Fuel для запобігання наповненню пальним іншого виду Ця корисна технологія практично унеможливлює наповнення баку Вашого авто пальним іншого виду, тому ще некоректний заправний пістолет просто не підійде. А оскільки в системі Ford Easy-Fuel кришка не застосовується, Вам не доведеться більше торкатися брудної кришки.

Швидке розмороження лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця технологія дозволяє оперативно почати рух морозними ранками. Просто натисніть кнопку, система усуне обмерзання або розтопить лід протягом декількох секунд, навіть коли температура повітря нижче нуля.

 
 
Bookmark & Share