Потужність

У новій моделі Focus пропонується низка опцій потужних двигунів. Усі вони мають різні об’єми та ефективну потужність. Нижче наводяться останні двигуни, додані до лінійки.

1,0-літровий двигун EcoBoost

Версія неочікувано потужного 1,0-літрового двигуна EcoBoost забезпечує рівень викидів CO2 нижче 100 г/км: це вперше, коли негібридний європейський автомобіль, оснащений бензиновим двигуном здолав зазначений бар’єр.

Потужність та ефективність без жодних компромісів

1,5-літровий двигун EcoBoost є новинкою, яка додалася до успішної лінійки двигунів EcoBoost. У процесі вдосконалення двигуна, його об’єм було розумно зменшено (за основу взятий 1,6-літровий двигун EcoBoost) із метою зменшення рівня шкідливих викидів і підвищення економічності пального… без зниження параметрів потужності або керування. Цей двигун пропонується у модифікаціях: 150 к.с. або 182 к.с. з 6-ти ступінчастою ручною коробкою передач та автоматичною коробкою передач.

Цілком нова пропозиція

1,5-літровий цілком новий двигун TDCi розроблений на основі 1,6-літрового двигуна TDCi. Двигун забезпечує потужність на рівні 95 к.с., однак із підвищеним рівнем потужності 120 к.с. (з 115 к.с.), підвищено рівень економії пального та зменшено рівень шкідливих викидів. Зараз цей двигун пропонується із 6-ступінчастою механічною коробкою передач, а згодом в 2015 року буде запропоновано двигун потужністю 120 к.с. з автоматичною трансмісією.

Дизельний двигун із низьким рівнем шкідливих викидів

Цей 2,0-літровий дизельний двигун також є новинкою та має потужність 150 к.с., пропонується або з механічною 6-ти ступінчастою, або з автоматичною трансмісією PowerShift, а також у модифікації 185 к.с. з механічною 6-ти ступінчастою коробкою передач. Цей новий дизельний двигун забезпечує значно менший рівень шкідливих викидів порівняно з 2,0-літровим дизельним двигуном, на зміну якому він прийшов.

 

Керування

Про керування моделлю Focus вже ходять легенди. Але компанія Ford не зупиняється на досягнутому: нова модель Focus характеризується ще вищим рівнем зчеплення із покриттям дороги, контролю та керування, у будь-якій ситуації: чи то рух на автомагістралі, чи то поворот, чи то гальмування. А маючи автоматичну трансмісію, Ви зможете насолодитися швидкістю перемикання передач і функцією управління Automatic Paddle Shift Controls за допомогою натискання пальцем.

Максимальний контроль на поворотах

Система Torque Vectoring Control перерозподіляє крутний момент двигуна між передніми тяговими колесами відповідно до умов на дорозі та керування. Система фіксує ситуацію 100 разів на секунду, що в 33 рази частіше, ніж моргання оком. Таким чином забезпечується краще зчеплення із дорогою та ультраточне кермування, що неможливо не відчути на поворотах.

Більш удосконалений хід

Система багатоланкової задньої підвіски Control Blade забезпечує плавність ходу та ультраточний зв'язок, інтуїтивне відчуття дороги та тихий хід, навіть під час прискорення.

 

Заощадження пального завдяки системі автоматичного старту-стопу (Auto Start-Stop)

При зупинці автівки на світлофорі або при очікуванні у черзі, система автоматичного старту-стопу (Auto Start-Stop) може автоматично вимкнути двигун (однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та інформаційно-розважальна система Ford SYNC). Коли Ви захочете продовжувати рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як Ви це зазвичай робите, і система знову активується. Система Auto Start-Stop є особливо ефективною під час руху у місті.

Ефективніша зарядка акумулятора

На відміну від традиційних систем, система Smart Regenerative Charging заряджає акумулятор лише тоді, коли це потрібно, уникаючи цього під час натискання водієм педалі акселератора. Ця система допомагає заощадити ще більше пального та ще більше знизити рівень шкідливих викидів.

Ефективніше перемикання швидкостей з огляду на використання пального

Підсвічена стрілочка на приборній панелі слугує у якості підказки, коли необхідно перемикнути швидкість для досягнення максимальної паливної ефективності. Це простий, однак доволі ефективний спосіб підвищення економічності кожної поїздки.

Ефективніше управління

Інноваційна система Ford Eco Mode постійно оцінює результати Вашої манери керування з огляду на споживання пального. Система аналізує швидкість, перемикання швидкостей, гальмування та рівні випередження, а також кількість коротких і тривалих поїздок. Потім смарт-програма підказує водієві, як заощадити пальне.

 
 
Bookmark & Share