Logo ford

Абсолютно нові Ford C-MAX і Grand C-MAX

Повністю модифіковані автомобілі, новий 5-місний Ford C-MAX і 7-місний Grand C-MAX, поєднують у собі універсальність, інновації та стиль.

Вдосконалені технології, висока прийомистість двигуна і підвищена стабільність дарують ще більше відчуття задоволення від водіння. Прекрасна оновлена лінійка C - MAX відрізняється підвищеним рівнем комфортабельності та зручності і готова штурмувати ринок мультивенів. В усіх відношеннях і з будь-якого ракурсу C-MAX і Grand C-MAX – автомобілі нового покоління.

Система активної допомоги під час паркування

Ця система допоможе припаркуватися на ділянках, які лише в 1,2 рази перевищують автомобіль по довжині. Перевіривши, чи вистачає місця для паркування, система бере кермове керування на себе, а вам залишається лише тиснути на педалі. Звукові та візуальні підказки допоможуть з маневруванням.
 

Неперевершена універсальність Grand C-MAX

Оригінальне компонування 7-місного салону нового Grand C-MAX дозволяє легко пройти до третього ряду сидінь через крізний прохід. Центральне сидіння середнього ряду може складатися, що надзвичайно зручно, коли дитячі крісла вже закріплені.

Стильна універсальність нового C-MAX

Компонування салону Ford C-MAX передбачає наявність трьох незалежних складних задніх сидінь (40/20/40), що дозволяють створити конфігурацію 2+2 і роблять салон просторішим. Крім того, усі сидіння третього ряду можна скласти до підлоги. Компонування легко змінюється навіть на запити великої родини.

Задні зсувні двері

Зсувні двері на автомобілях Grand C-MAX є новинкою Ford. Вони ідеально гармонують з дизайном нового автомобіля Grand C-MAX, доповнюючи його виразний силует. Зсувні двері – ідеальне рішення, яке забезпечує легкий доступ до сидінь заднього ряду і допомагає уникнути ударів при відкритті дверей на заставлених автостоянках.

Задні двері з електроприводом

Ви можете відкрити задні двері за допомогою кнопки на центральній консолі, ручки на дверях або брелока для ключів, що надзвичайно зручно, особливо коли руки зайняті. Конструкція на основі інтелектуальних технологій дозволяє запрограмувати кут відкриття, щоб уникнути удару дверей об перешкоди, такі як дах гаража. В цілях захисту два датчики затискання відкривають двері при виявленні перешкод для їх закриття.

Економічність двигуна EcoBoost

Бензиновий двигун EcoBoost об’ємом 1,6 літра з турбонаддуванням на 18% економічні ший та забезпечує зниження рівня викидів CO2 на 18%  порівняно з бензиновим двигуном Duratec об’ємом 2 літри. Це виграшна в усіх відношеннях автомобільна технологія, що поєднує в собі високі характеристики двигуна і економну витрату палива малолітражних автомобілів.

Камера заднього виду

При перемиканні на передачу заднього ходу на приладовій панелі автоматично виводиться зображення з камери. Ви зможете побачити, наскільки близько розташовані об’єкти, що знаходяться позаду, а графічний покажчик, накладений на зображення, вкаже напрямок руху автомобіля.
(На додаткове замовлення у комплектації автомобілів серії Trend і Titanium)

Система допомоги при рушанні на підйомі

Ця інноваційна система запобігає скачуванню назад при рушанні на підйомі. Після того як водій відпускає педаль гальма, коли машина стоїть на місці, ця технологія утримує колеса заблокованими, тим самим допомагаючи безпечно рушити з місця.

*Примітка: усі зазначені показники рівня викидів (г/км) і витрати палива взяті з офіційно затверджених тестів відповідно до директиви ЄС 93/116/EC.  Наведені показники економії палива ґрунтуються на Європейській директиві з економії палива EU 80/1268/EEC і можуть відрізнятися від аналогічних показників, отриманих у різних циклах водіння в інших регіонах світу.
 
Наверх