Logo ford
Default

Нова Fiesta

Нова Ford Fiesta впадає в очі й інтригує своїм зміненим зовнішнім виглядом. Оснащена безліччю нових функцій та інноваційних технологій, що відкривають нові можливості і дозволяють почуватися впевнено та насолоджуватися поїздкою.
Динамічна особистість, точність, спритність, красиві лінії, ергономіка інтер’єру і передові технології нової Ford Fiesta гарантують, що кожна поїздка, для вас, буде унікальним досвідом.

Ford Fiesta є комфортним автомобілем для водія. Багато технологічних рішеннь забезпечують безпеку і комфорт при русі, даючи необмежену насолоду від керування автомобілем.

ESP допоможе вам зберегти контроль в будь-яких умовах

Електронна система стабілізації (ESP) відстежує рух транспортного засобу. Вона аідчуває будь-які відхилення від обраного напрямку та робить автоматичні корегування позиції автомобіля на дорозі, допомагаючи водієві зберегти контроль над автомобілем. Ця технологія також допомагає зменшити гальмівний шлях в екстреній ситуації.

 

Коробка передач Ford PowerShift 

Це автоматична, 6-ступенева коробка передач з подвійним зчепленням, яка поєднує в собі зручність перемикання автоматичної коробки передач і продуктивність та плавність звичайної ручної коробки передач. Ford PowerShift сама обирає перемикання на наступну передачу в найвідповідніший момент, забезпечуючи плавне і швидке перемикання передач без втрати потужності при переході. У порівнянні зі звичайною автоматичною трансмісією, Ford PowerShift забезпечує більш низьку витрату палива і зниження викидів CO2.

Максимальна продуктивність. Низькі витрати

Новий, найкращий в класі 1,0-літровий, 3-циліндровий бензиновий двигун з потужністю 100 к.с. забезпечує потужність двигунів з об’ємом 1,6-літра, але використовує при цьому до 21% менше палива. Це означає більшу економічність та більше задоволення від експлуатації нової Ford Fiesta.

Економія до 10% палива з Auto-Start-Stop

Коли Ford Fiesta на місці (наприклад, на світлофорі або в корку), технологія Auto-Start-Stop автоматично вимикає двигун. Електроенергія подається на всі використовувані одиниці обладнання: кондиціонер, радіо, електричні вікна, але машина не використовується ні краплі палива. Просто натисніть на педаль зчеплення і двигун знову буде готовим їхати! У міському циклі це може знизити споживання палива до 10% в змішаних умовах керування до 5%.

Ford SYNC

Ford SYNC є однією з найпередовіших технологій розроблених Ford, які використовуються в новій Ford Fiesta. Ця технологія дозволяє керувати музичним плеєром і здійснювати та приймати телефонні дзвінки за допомогою простих голосових команд (без підтримки української мови). Система дозволяє відтворювати треки через USB-порт, MP3-плеєр або навіть мобільний телефон з Bluetooth. Ключовим елементом системи є функція допомоги при аварії (Emergency Assistance), яка в момент аварії подзвонить з мобільного телефону аварійно-рятувальним службам, надаватсть їм всю необхідну інформацію (наприклад, GPS координати) і дозволить розмову з водієм.

Ford MyKey

Технологія Ford MyKey дозволяє водієві програмувати та призначати на його ключ обмеження основних параметрів, таких як швидкість, гучність аудіосистеми, нагадування про ремені безпеки, блокування можливості відключення систем безпеки. Ця інноваційна технологія полягає в забезпеченні власнику спокою, а водію та пасажиру підвищенні безпеки.

Наверх