Logo ford

Mondeo

З будь-якого кута стильний, динамічний та спортивний профіль нової моделі  Mondeo вказує на покращений дизайн як ззовні, так і зсередини. Лише сядьте в цей автомобіль і Ви відразу оціните  комфорт найвищого рівня та цілий ряд технологій для керування. Малопомітним для неозброєного ока, але не менш важливим є вибір двигунів, які швидко реагують на команди, оптимально споживають паливо та викидають менше CO2. Вони доповнюють вишуканий новий дизайн Ford Mondeo та інтелектуальні технології, щоб дарувати Вам найкращі враження від водіння.

Кінетичний дизайн Ford

Динамічний та елегантний дизайн відображує нашу філософію енергії в русі.

Інноваційна технологія двигуна

Двигун EcoBoost забезпечує більший крутильний момент та додає потужності, а також споживає менше палива та викидає менше CO2 .

Коробка передач PowerShift

Новий Ford Mondeo має вдосконалену 6-ступеневу автоматичну коробку передач PowerShift з подвійним зчепленням, що полегшує керування автомобілем, дозволяє економити більше палива та просто дарує задоволення.

Інтелектуальна система безпеки (IPS)

Для Вашого захисту в інтелектуальній системі безпеки використовується ряд складних сучасних технологій, в тому числі захисний каркас з надміцної сталі.

Динаміка керування

Передові технології підвісок забезпечують неперевершену динаміку керування автомобілем та реагування керма.

Характеристики безпеки

Технологія розроблена з метою полегшення керування та підвищення його рівня безпеки за будь-яких умов.

Інтелектуальні технології

Інноваційна технологія надає Вам можливість управління, додаткову захищеність та абсолютну зручність, які зазвичай призначені для значно дорожчих автомобілів.

Система сповіщення про зміну ряду руху

Тактильний та візуальний сигнал тривоги спрацьовує у тому випадку, коли водій змінює ряд руху, не сповістивши про це. Через кермо подаються три короткі вібруючі сигнали, а на панелі управління загоряється сигнальна лампа.

Автоматичне вмикання дальнього світла фар

Ця система перемикає фари з дальнього світла на ближній, як тільки фіксує зустрічний транспорт або запрограмовану інтенсивність зовнішнього освітлення. Або навпаки: визначає, чи чиста дорога перед автоматичним перемиканням на фари дальнього світла.

Система попередження водія

Постійно аналізує рівень уважності водія, оцінюючи напрямок руху та керування. Якщо система визначає, що увага водія знизилася до певного рівня, на панелі управління з’явиться повідомлення «необхідний відпочинок». Якщо система зафіксує раптову втрату уваги, наприклад, переміщення по ряду, по якому рухається автомобіль, пролунає звуковий сигнал та з’являться візуальні застереження для водія.

Система економічного режиму

Постійно оцінює вплив Вашого стилю керування на споживання палива, в тому числі, швидкість, з якою рухається автомобіль, перемикання передач та рівні випередження, а також число коротких переїздів. Інтелектуальне програмне забезпечення надає рекомендації стосовно ефективнішої економії палива при Вашому стилі керування.

Висока якість

Продумане до дрібниць виконання, високоякісні матеріали та першокласне оздоблення, наприклад, оббивка сидінь шкірою Windsor, які представлені у трьох кольорах та мають п’ять ступенів вираження малюнку, створюють затишок у салоні автомобіля

Технологія LED-освітлення

Ця технологія освітлення використовується для створення ефектного вигляду як ззовні, так і зсередини.

Аудіосистема Ford Premium Sound System

Насолоджуйтеся найкращим звуком, який дарують Вам 8-канальний підсилювач та високоякісні динаміки.

Система сповіщення про об’єкти у «мертвій зоні»

Ця високотехнологічна система візуалізації створена для того, щоб послабити напругу під час тривалих подорожей. Коли у «мертвій зоні» з’являється інший автомобіль, система сповіщає про це за допомогою невеликих сигнальних ламп, вбудованих у зовнішні дзеркала.

Навігаційна система CD/SD PLUS із сенсорним екраном

Ця система є найдорогоціннішою прикрасою центральної консолі - вона забезпечує ідеальну навігацію, комунікабельність, зручність екрану та чіткість зображення. Оскільки система є інтегральною, вона відображає реальну швидкість руху автомобіля та стан дорожнього руху, щоб забезпечити точний час прибуття та актуальну маршрутну інформацію.
Наверх