Logo ford

S-MAX

S-MAX – автомобіль для тих людей, які чітко усвідомлюють свої бажання. Точне та інформативне керування створює відчуття абсолютного контролю, якого тільки можна очікувати від спортивного купе, втім прогресивний стиль та атлетичні форми вирізняють його поміж пересічних авто. Просторий та універсальний салон дозволить провести приємний відпочинок із шістьма друзями або відправитись усією родиною на уїк-енд з усім необхідним приладдям. Або ж просто насолоджуватись особистим простором. Вирішувати вам.

Вперше з’явившись в 2006-му році, в 2010-му Ford S-MAX змінився - і це відразу помітно. S-MAX в п’яти-або семимісцевому виконанні - це ексклюзивне поєднання прекрасного спортивного стилю, поліпшених динамічних характеристик і чудовою функціональністю.

Ford S-MAX наповнить Ваше життя небаченими раніше можливостями.

Кінетичний дизайн Ford

Спортивний характер Ford S-MAX ефектно підкреслюється його оновленим енергійним дизайном . Завдяки філософії кінетичного дизайну створюється враження , що автомобіль рухається , навіть якщо він стоїть на місці .

Інноваційні технології двигуна

Технологія Ford EcoBoost дозволяє збільшити крутний момент і потужність і при цьому знизити споживання палива і викиди CO2 .

Система складання сидінь Ford FoldFlatSystem ( FFS )

Складувані сидіння другого і третього рядів дозволяють створити до 32 конфігурацій салону , оптимальних для перевезення пасажирів і багажу .

Інтелектуальна система безпеки ( IPS )

Удосконалена система IPS Ford S - MAX використовує ряд передових технологій для забезпечення Вашої безпеки , включаючи захисний каркас з надміцної сталі .

Майстерність виготовлення

Всі елементи салону автомобіля відрізняються майстерністю виготовлення . У них використані чудові матеріали і рішення , гідні автомобіля преміум-класу , такі як шкіра Windsor і контрастна строчка .

Аудіосистема Ford Premium

Фантастичний звук цієї системи забезпечується 8- канальним підсилювачем і висококласними динаміками .

Наверх