Logo ford
Default

Новий B-MAX

Новий Ford B-MAX був розроблений спеціально для міських водіїв. В ньому поєднується геніальний компактний розмір, проста дверна система, а також просторий і вишуканий інтер’єр.
 

Поряд з унікальним дизайном, B-MAX має безліч технологій, щоб зробити керування більш 

легким, приємним і ефективним. Наприклад, система Active City Stop допомагає запобігти зіткненню з автомобілем попереду, за рахунок автоматичного екстренного гальмування на низьких швидкостях. 

З Ford SYNC ® Ви зможете керувати відтворенням музики і телефоном, простими голосовими командами - SYNC ® зможе навіть читати ваші текстові повідомлення. 

Революційний 1,0 л. бензиновий двигун EcoBoost забезпечує потужність двигуна з об’ємом 1.6 л., з кращою економією палива.

Доступ до інтер’єру

Проста система дверей в Ford B-MAX робить доступ до важкодоступних місць набагато простішим. Двоє зсувних задніх дверей та навісні передні двері дають Вам екстра-широкий відкритий прохід у 1.5м шириною.

Новий Ford SYNC. Розширені технології

З Ford SYNC, ви зможете керувати відтворенням музики, приймати дзвінки на свій мобільний, просто використовуючи свій голос. Ford SYNC може навіть прочитати вголос будь-який текст повідомлення, які ви отримуєте під час керування. Це значить, що ви можете зберегти ваші руки на кермі, а ваші очі на дорозі.

Безліч простору

В Ford B-MAX, склавши задні сидіння та сидіння пасажира, Ви отримаєте простір для багажу довжиною 2,35 метра, а з унікальною дверною системою у Вас не виникне жодних проблем з доступом до усього цього простору всередині B-MAX.

 
Наверх