Logo ford

Ка

Оригінальний Ка сторив справжній фурор зі своєю першою появою на виставці в 1997 році, новий Ford Ka не був винятком. Цей компактний носій філософії кінетичного дизайну став причиною для пристрасних коментарів автомобільної преси. Веселий, доброзичливий і фантастичний, новий Ka переписує стандарти для малолітражних автомобілів.
 

Округлі лінії, сміливі пропорції і нові кольори Ford Ka неминуче впадають в очі. Погляд всередині привертають яскрава приладова панель, контрасні двоколірні сидіння і виразна центральна консоль. Компактність машини насправді оманлива - це досить просторий для свого розміру автомобіль в якому можна з легкістю перевозити чотирьох дорослих, разом з багажем.
 

Це огляд Ford Ka. Деякі можливості та опції, згадані тут, можуть бути стандартними для всіх комплектацій, а деякі можуть бути додатковими або доступні тільки на певних моделях. Для точної конфігурації і специфікації обраного автомобіля, зверніться до найближчого дилера Ford у вашому регіоні.

 

 

Зовнішній дизайн

Динамічний дизайн, свіжі кольори і сучасні технології. Ford Ka повний кипучої енергії.

Дизайн інтер’єру

В інтер’єрі Ка є багато розважальних і модних деталей, що змусять вас почуватися як удома.

Підтримка MP3 і USB

Підключіть MP3-плеєр через роз’єм AUX для зовнішнього плеєра або через вхід USB та слухайте власну музику під час поїздок.

Безпека

Інтелектуальна система захисту і ретельно розроблений кузов пропонують як активну, так і пасивну безпеку.

Наверх