Зовнішній вигляд

Низький стійкий профіль і стрімкий силует Focus ST точно передають характер цього автомобіля. Стрімкі лінії капота, вузькі фари та здвоєні шестигранні вихлопні труби у центрі створюють яскравий образ. Інтелектуальний спортивний дизайн також покращує характеристики автомобіля, його аеродинаміку, притискну силу і зчеплення з дорогою.

Салон

Влаштовуйтеся зручніше в ергономічному спортивному водійському сидінні Recaro (з додатковою бічною підтримкою), візьміться за кермо з плоскою нижньою частиною, і ви миттєво відчуєте зв'язок із автомобілем. Завдяки продуманій компоновці основні елементи управління розташовані в інтуїтивно зручних місцях. А педалі спеціальної конструкції дозволяють повною мірою відчути усю міць Focus ST. На приладовій панелі розташований додатковий блок приладів – це одна із відмінних особливостей Focus ST. Цей блокідображає дані про тиск турбонаддування, температуру та тиск мастила.

Колеса

Надайте своєму автомобілю унікальний вигляд, що відповідає вашому стилю, – оберіть один із спеціально створених комплектів коліс, у тому числі нові 19-дюймові легкосплавні диски ST Design.

 

Оздоблення салону

Незалежно від обраного дизайну оздоблення на вас незмінно чекають найкращі матеріали та найвища увага до деталей.

 

Кольори

Новий Focus пропонується у семи виразних кольорах. Колір Stealth Grey є ексклюзивним для нового Focus ST, аколір Deep Impact Blue вперше використовується для цієї моделі.

Deep Impact Blue

Frozen White

Moondust Silver

Panther Black

Race Red

Stealth Grey

Tangerine Scream

 
 
Bookmark & Share