Сядьте за кермо та візьміть управління на себе

Інтелектуальні технології, продумана конструкція та точне проектування: за кермом нового Focus ST ви не тільки контролюєте ситуацію на дорозі, але й управляєте відтворенням музики, текстовими повідомленнями та телефонними дзвінками в дорозі.

Точне налаштування усіх систем

Група Ford Team RS створює висококласні автомобілі. І новий Focus ST є втіленням технічних знань, інженерного мистецтва та творчого підходу, що властиві працівникам цієї спеціалізованої групи. Від підвіски до кермового управління, від шасі до відбору потужності: усі системи нового Focus ST чудово відрегульовані та забезпечують відмінний зворотний зв'язок і керованість, озволяючи отримати захоплюючі відчуття від керування.

Гоночна спортивна підвіска

Удосконалена підвіска забезпечена жорсткішими втулками передніх нижніх важелів і пружинними задніми ресорами, а також абсолютно новим стабілізатором поперечної стійкості.
Така конструкція дозволяє опустити шасі та перенести центр ваги автомобіляближче до дорожньої поверхні, забезпечуючи точне проходження поворотів.

Маневрування та тривалі поїздки без зусиль

Система кермового управління з електропідсилювачем (EPAS) автоматично підлаштовується під ситуацію, забезпечуючи легше та простіше управління під час паркування в обмеженому просторі та впевненіший контроль над автомобілем на автомагістралях.

Зміна напрямку руху: керованість під контролем

Новий Focus ST оснащений новою технологією Electronic Transitional Stability (стійкість під час неусталеного руху), яка є частиною вдосконаленої триступеневої програми електронної системи динамічної стабілізації (ESP). Контролюючи стійкість автомобіля та відстежуючи дії водія, система здатна реагувати на зміни та допомагати підтримувати точність траєкторії руху і керованість під час зміни смуги або обгону.

 

Максимально ефективна передача потужності

Новий Focus ST оснащується дизельним двигуном, що має потужність 180 к. с. та обертовий момент 400 Нм, а також бензиновим двигуном потужністю 250 к. с. та крутним моментом 345 Нм. Тому опори нових двигунів забезпечують передачу потужності на передні колеса без втрат, а також чудове зчеплення з дорожнім покриттям навіть під час різкого прискорення.

Bookmark & Share