Відкрийте для себе двигун EcoBoost

Турбонаддування, подвійна незалежна змінна синхронізація розподільного вала, безпосереднє вприскування пального під високим тиском: усі ці технології використовуються у бензиновому двигуні EcoBoost об'ємом 2,0 літри та потужністю 250 к. с. (встановлюється на 5-дверну версію), який розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год усього за 6,5 секунди та дозволяє досягти максимальної швидкості 248 км/год (далі спрацьовує електронний обмежувач обертів). Цей легкий алюмінієвий двигун блискавично реагує на натискання педалі акселератора та відрізняється винятковою ефективністю: він забезпечує швидке прискорення у всьому діапазоні передач, а максимальний крутний момент доступний вже з 2000 об/хв.

Потужний дизельний двигун

Новий двигун TDCi об'ємом 2,0 літри та потужністю 185 к. с. здатний розігнати 5-дверний Focus ST від 0 до 100 км/год за 8,1 секунди та до максимальної швидкості 217 км/год (далі спрацьовує електронний обмежувач обертів). Максимальна потужність досягається при 3500 об/хв, а крутний момент 400 Нм доступний при 2000-2750 об/хв. Такий крутний момент забезпечує вражаюче прискорення під час перемикання передач і високу продуктивність на низьких обертах. На 6-ій передачі автомобіль розганяється від 80 до 120 км/год усього за 9,7 секунди.

Прискорення в усьому діапазоні передач

Удосконалена 6-ступінчаста коробка передач встановлюється виключно на Ford ST і налаштовується індивідуально для кожного двигуна. Спеціальний механізм забезпечує максимальну ефективність під час кожного перемикання передачі. А швидке прискорення на нижчих передачах поєднується із комфортом руху на крейсерській швидкості: передавальне число шостої передачі чудово налаштовано відповідно до динамічних характеристик Focus ST, що забезпечує оптимальну роботу протягом достатнього тривалого часу та допомагає заощадити пальне під час поїздок на великі відстані.

 

Ефективніший спосіб підзарядки акумулятора

На відміну від звичайних систем, інтелектуальна система рекуперативної підзарядки Smart Regenerative Charging заряджає акумулятор тільки коли це необхідно і, коли тільки можливо, уникає цього у той момент, коли ви натискаєте на педаль газу.

Економічніше перемикання передач

Світна стрілка індикатора необхідності перемикання передачі (GSI) на приладовій панелі показує, коли необхідно перейти на наступну передачу, щоб використати режим економії пального. Це простий, але ефективний спосіб, що допомагає зробити кожну поїздку економічнішою.

Допомога у зниженні витрат пального

Інноваційна система Ford Eco Mode постійно оцінює вплив вашої манери керування на витрату пального. Система аналізує швидкість руху, перемикання передач, гальмування та передбачувані витрати пального, а
також число коротких і довгих поїздок, які ви робите. Потім інтелектуальна програма пропонує поради щодо збільшення економії пального.

 
 
Bookmark & Share