Додаткова потужність для екстреного гальмування

Допоміжна система екстреного гальмування (EBA) допомагає вашому автомобілю досягти максимальної ефективності гальмування в екстреній ситуації. Вона контролюється автоматично через систему ESP, яка визначає, скільки тиску ви доклали до гальма, та за потреби автоматично збільшує його.

Динамічна свтілодіодна технологія Ford


Довгий список інновацій включає Динамічну світлодіодну технологію Ford – розумні фари, що повертаються, коли ви повертаєте кермо, допомагаючи вам зазирнути за ріг. Замість звичайних лампочок вони використовують суперекономічнісвітлодіоди, а також мають вісім різних режимів освітлення.
Як результат, фари можуть реагувати на ваше оточення, змінюючи форму та яскравість світлового пучка залежно від того, чи ви їдете містом, селом, чи рух відбувається в поганих погодних умовах.

Автоматичне керування дальнім світлом. Максимум видимості, не засліплюючи інших


Автоматичне керування дальнім світлом станеться в пригоді під час нічної їзди. Коли ця система виявляє інший транспортний засіб, що рухається попереду чи їде назустріч, вона автоматично перемикає фари на ближнє світло, щоб не засліпити світлом водія попереду. Потім система автоматично повертається в режим дальнього світла, забезпечуючи максимальну видимість. Автоматичне керування дальнім світлом встановлюється як додаткове обладнання разом із Системою запобігання виїзду на іншу смугу руху.

Установіть максимальну швидкість заздалегідь

Активний пристрій обмеження швидкості дає вам змогу заздалегідь установлювати максимальну швидкість на всю поїздку. Система попереджає вас, якщо ви скасовуєте режим обмеження швидкості або якщо ви перевищуєте швидкість випадково, наприклад під час руху вниз зі схилу.Цей пристрій особливо корисний у місцях з обмеженнями швидкості, оскільки він дає вам змогу зосередитися на дорозі та позбавляє необхідності постійно дивитися на спідометр.

Задній надувний ремінь безпеки

Два задні крайні сидіння можна оснастити спеціальним засобом безпеки – заднім надувним ременем безпеки. У разі зіткнення ремені надуваються та розподіляють сили зіткнення, охоплюючи площу тіла, яка в п’ять разів перевищує робочу площу звичайного ременя безпеки. Зменшуючи тиск на грудну клітку та краще контролюючи рух голови та шиї, ця новаторська технологія може допомогти знизити ризик травми.

Впевненість за складних умов


Автомобіль оснащено Електронною програмою стабілізації (ESP), яка включає низку технологій, які допомагають вам не втрачати керування. Датчики виявляють будь-які раптові зміни в рульовому керуванні, гальмуванні чи поведінці автомобіля, які можуть призвести до втрати керування водієм. Якщо таку загрозу виявлено, ESP ретельно регулює швидкість кожного окремого колеса, стабілізуючи автомобіль та допомагаючи уникнути заносу. Складовими системи ESPє інші системи: Допоміжна система початку руху на схилі, Допоміжна система екстреного гальмування та Електронна система підготовки гальм.

Швидші, коротші екстрені зупинки

Розпізнавши ситуацію екстреного гальмування, ESPготує гальмову систему, усуваючи будь-який наявний повітряний зазор між гальмовими колодками та дисками. Ця технологія, що називається Електронна система підготовки гальм, допомагає скоротити гальмівний шлях автомобіля.

Щоб допомогти уникнути зіткнень на низькій швидкості, автомобіль гальмує сам


Зіткнення під час повільної їзди з частими зупинками трапляються надто часто. Активна система зупинки в міських умовах – це передова технологія, призначена допомагати вам уникати цих зіткнень або принаймні пом’якшувати удар. Якщо система виявляє, що автомобіль попереду несподівано зупинився, а ви їдете на швидкості 40 км/год чи нижче, вона автоматично застосовує гальма. Новаторство Активної системи зупинки в міських умовах визнано організацією EuroNCAP, що відзначило систему нагородою Advancedза безпеку.*

Додатковий контроль під час початку руху на схилі


Допоміжна система початку руху на схилі тимчасово не дає вашому автомобілю скотитися назад чи вперед, коли той рушає з місця на схилі. Система працює, зберігаючи тиск в гальмовій системі протягом ще двох з половиною секунд, даючи вам більше часу та контролю, поки ви переставляєте ногу з педалі гальма на газ. Вона також станеться в пригоді, коли ви зупиняєтеся чи починаєте рухатися на слизькій поверхні.

Ви вибираєте, які двері треба замкнути та відімкнути

Нова система центрального замка з дистанційним керуванням є більш надійною, ніж усі її попередниці. Це тому, що ви можете налаштувати її так, щоб відчинялися лише одні з дверей автомобіля, тоді як решта залишиться надійно запертою, доки ви не скористаєтеся вимикачем на дверях водія. Цей вимикач контролює блокування і розблокування замків усіх дверей.

MyKey®робить спільне використання автомобіля зручним і безпроблемним


FordMyKey®дає вам змогу встановити обмеження швидкості, нагадування про непристебнутий ремінь безпеки та навіть гучність аудіосистеми.Із цією системою вам буде спокійніше в ситуаціях, коли ви позичаєте своє авто другу чи члену родини, оскільки ви можете запрограмувати потрібні вам обмеження для спеціального ключа – FordMyKey®. Ви можете залишити адмін-ключ (без обмежень) собі і навіть запрограмувати декілька ключів обох типів.
 

Bookmark & Share