Двигуни

Гама двигунів повністю оновленого Mondeo потішить вас динамічними якостями. А модернізована підвіска, в комбінації з розумними технологіями, надасть вам повний контроль над цією чудовою потужністю. Результат: автомобіль чітко виконує команди водія в будь-якій ситуації.

Економічність цього автомобіля не поступається його динамічним якостям. Адже комбінація продуманого дизайну та передової конструкції дає вражаючу економію та низький рівень викиду CO2.

EcoBoost: максимально використайте свій двигун


Три варіанти бензинового двигуна EcoBoost використовують поєднання безпосереднього впорскування палива та турбонаддуву, забезпечуючи таким чином вражаючі рівні динаміки та економічності:
• Новий EcoBoost 1.5 л виробляє 160 к. с., а його витрата палива дорівнює 6,8л/100 км (комбінована траса).
• EcoBoost 2.0 л має вражаючу потужність, 203 к.с. та 240 к.с., а його спеціально налаштований акустичний резонатор дає вам змогу чутив салоні особливий звукцього двигуна, коли ви різко розганяєтеся.

Ряд дизелів


Бажаєте дизель? Тоді обирайте з лінійки, куди входять 1.5 TDCi (виходить у продаж у другому кварталі 2015 р.), 1.6 TDCi та 2.0 TDCi. В усіх цих двигунах застосовано найсучасніші технології для поліпшення показників потужності, крутного моменту та економічності та одночасного зниження рівня токсичних вихлопів.

Супер економічні дизельні версії ECOnetic


Обидва дизельні двигуни пропонуються в версіях ECOnetic, що мають ще кращі показники економічності. Наприклад: 1.5 TDCi ECOnetic (виходить у продаж у другому кварталі 2015 р.) та 1.6 TDCi ECOnetic. – рівень викиду CO 294 г/км; 2.0TDCi ECOnetic, 150 к. с. – рівеньвикиду CO2від 107 г/км, а 180 к. с.– 115 г/км.

Механічні коробки передач, що пасують до вашого двигуна


Пропонуються дві 6-ступінчаті механічні коробки передач. Одна має нижчу масу та встановлюєтьсяя разом з двигунами EcoBoost 1.5 л, а також із дизелем 1.6 л. Друга розрахована на більший крутний момент, тож пасує до дизелю 2.0.

Сучасні автоматичні коробки передач


Цей повністю оновлений автомобіль пропонує вибір із двох автоматичних коробок передач. 6-ступінчата автоматична коробка передач розрахована на більший крутний момент та встановлюється в парі з двигунами EcoBoost 1.5 л та 2.0. А Ford PowerShift пропонується для 2.0 TDCi, поєднуючи зручність автоматичної коробки з контролеммеханічної, забезпечуючи як блискавично швидке перемикання передач, так і потужність саме тоді, коли це потрібно.

Насолоджуйтеся перевагами гібридного електромобіля


Як і личить автомобілю, що є першопрохідцем в галузі сучасних технологій, повністю оновлений Mondeo пропонується в передовій гібридній версії (HEV) і стає першим гібридним електромобілем, виробленим компанією Ford в Європі. Поєднуючи переваги електричного та бензинового мотора, новий Mondeo Hybrid пропонує вам надзвичайні показники економічності та шуму разом із чудовою динамікою та запасом ходу. Система рекуперативного гальмування, новаторський блок приладів Smartguage із «Тренером для гальм», плюс інші розумні системи допомагають максимально збільшити потужність та поліпшити економічність цього автомобіля.

Система, що вчиться допомагати вам заощаджувати паливо


EV+ використовує інтегрований модуль GPS системи Ford SYNC та складне програмне забезпечення, щоб визначити та запам'ятати часто використовувані пункти призначення. Тож якщо ви перебуваєте на встановленій відстані від місця, де ви часто зупиняєтеся, ваш автомобіль намагатиметься залишатися в повністю електричному режимі роботи, доки ви не доїдете до цього пункту призначення.

 

Використовуйте менше палива завдяки Auto-Start-Stop


Коли ви зупиняєтеся на світлофорі або ваш двигун працює вхолосту у пробці, ця система може автоматично відключити двигун (при цьому продовжуючи постачати живлення потрібним системам автомобіля, як-от фарам, кондиціонеру повітря, радіоприймачу та системі FordSYNC 2). Коли ви будете готові рушити з місця, просто натисніть на зчеплення та виберіть першу передачу як звичайно або натисніть на газ, якщо в вас автоматична коробка передач,– система перезапуститься. Auto-Start-Stop особливо ефективна на вулицях міст, де вона може знизити споживання палива на 10% (міський цикл).

Поліпшені аеродинамічні якості для зменшення витрати палива


Коли ви їдете повільно, Активна система заслінок решітки тримає вентиляційний отвір решітки відчиненим, щоб охолодити двигун. Коли ви набираєте швидкість, він може автоматично зачинитися, поліпшуючи аеродинамічні якості автомобіля та допомагаючи заощадити паливо.

Більш економічний спосіб перезарядження акумулятора


На відміну від традиційних систем, система рекуперативного заряджання Smart Regenerative Charging заряджає акумуляторну батарею лише тоді, коли батареї це потрібно, та, по можливості, намагається не робити це, коли ви натискаєте на газ. Це може допомогти вам заощадити ще більше палива та додатково знизити рівень токсичних вихлопів.

 
 
Bookmark & Share