КЕРУВАТИ АВТОМОБІЛЕМ СТАЛО ПРИЄМНІШЕ

Використовуючи інтелектуальні технології, автомобіль постійно реагує на те, що відбувається навколо нього, безперервно враховуючи дорожні умови, інші транспортні засоби та вашу власну манеру керування. Низка передових систем теж може зробити життя легшим.
 
Від світлодіодних фар, що змінюють форму свого світлового пучка залежно від умов довкілля, і до системи зв’язку, якою можна керувати за допомогою голосових команд. Від однієї системи, що позбавляє стресу під час паркування, до другої, яка допомагає вам залишатися на правильній смузі руху. Дізнайтеся більше за допомогою вкладок нижче.

Фари, що допомагають вам зазирати за ріг

Фари повністю оновленого Mondeo, які використовують технологію динамічних світлодіодів, не просто мають ефектний вигляд; вони розумні. Вони точно повторюють вигини дороги під час поворотів керма, забезпечуючи вас вражаючою видимістю. Вони також здатні змінювати форму світлового пучка залежно від швидкості, умов довкілля та інших умов. Серед восьми наявних режимів є такі як режим для міських доріг, сільських доріг, автомагістралей або несприятливих погодних умов.

Легший рух заднім ходом завдяки кращому огляду ззаду


Дорожні стовпчики, перила, низькі стінки… Опціональна камера заднього виду виводить усе, що розташовано за вами, на екран, вмонтований у центральну консоль, та автоматично вмикається, коли ви вибираєте передачу заднього ходу. Система також відображає віртуальні лінії-орієнтири, допомагаючи вам паркуватися в найтісніших місцях. (Система пропонується лише в комбінації з опціональними передніми та задніми паркувальними датчиками чи Активною допоміжною системою паркування).

Передова система, що допомагає вам залишатися на правильній дорожній смузі


Система запобігання виїзду на іншу смугу руху використовує звернену вперед камеру, яка виявляє, якщо ви випадково з’їхали зі своєї смуги руху. Система попередження про виїзд на іншу смугу руху дає вам сигнал у формі вібрації керма та візуального попередження. Якщо ви реагуєте надто повільно або взагалі ігноруєте попередження, Система допомоги в запобіганні виїзду на іншу смугу руху може трохи повернути кермо, щоб допомогти вам безпечно повернутися на свою смугу.
Цю технологію призначено для доріг з декількома смугами руху (наприклад, для автомагістралей), тож вона автоматично відключається на швидкості нижче 65 км/год. Її також можна вимкнути вручну.

Дзеркала, що бачать те, що не бачите ви


Система контролю огляду в мертвих зонах (BLIS) може допомогти вам перейти на іншу смугу руху більш безпечно завдяки радіолокаційним датчикам, що сканують мертві зони огляду по обох боках автомобіля. Якщо вони виявляють транспортний засіб, який ви не можете бачити, на відповідному дверному дзеркалі засвічується попереджувальний світловий індикатор оранжевого кольору.

Дзеркала, що бачать те, що не бачите ви


Система контролю огляду в мертвих зонах (BLIS) може допомогти вам перейти на іншу смугу руху більш безпечно завдяки радіолокаційним датчикам, що сканують мертві зони огляду по обох боках автомобіля. Якщо вони виявляють транспортний засіб, який ви не можете бачити, на відповідному дверному дзеркалі засвічується попереджувальний світловий індикатор оранжевого кольору.

Швидко очищуйте вітрове скло за допомогою Quickclear


Ця розумна функція передбачена для того, щоб ви могли швидко вирушити в дорогу морозного ранку. Просто торкніться кнопки, і система зможе усунути лід чи паморозь зі скла за секунди.

Бокові дзеркала, що здатні захистити себе


Бокові дзеркала можна легко пошкодити, коли ви заїжджаєте в тісне місце, виїжджаєте з нього чи припаркувалися на вузькій вулиці. Дзеркала з електричним складанням можуть допомогти уникнути цієї проблеми: натисніть кнопку, й вони складуться до бортів автомобіля. А оскільки вони мають підігрів, ви можете швидше й безпечніше почати рух в холодну погоду.

Ford SYNC 2. Передова технологія бездротового зв’язку та сенсорного екрана


FordSYNC 2 наступного покоління дає вам змогу підключати без дротів свій мобільний телефон та MP3-плеєр. Ви можете керувати відтворенням музики, телефоном, навігаційною системою та кліматичною системою за допомогою простих, інтуїтивно зрозумілих голосових команд або через 8-дюймовий кольоровий сенсорний екран (яким також можна користуватися для перегляду зображень).

Достатньо сказати слово…

Із FordSYNC 2 ви можете викликати список місцевих ресторанів, просто сказавши «I’mhungry» (Хочу їсти), або відкрити путівник Мішлен, щоб зробити вибір та замовити столик. Зв’язок Wi-Fiпропонується через точки доступу, за допомогою USB-модему. Система має функцію аварійної допомоги Ford, яка може автоматично надіслати виклик аварійно-рятівним службам у разі аварії та цим врятувати життя.

 

Панорамний дах робить салон світлішим та візуально збільшує простір


Вам достатньо натиснути кнопку, й електронно керована шторка даху зсунеться, впускаючи сонячне світло крізь панорамний дах. При цьому сонцевідбивне скло зберігає прохолоду в салоні та захищає вас від шкідливих ультрафіолетових променів. Для різних типів кузова встановлюються різні варіанти даху: великий, стаціонарний панорамний дах на 5-дверній версії, двосекційний панорамний дах на універсалі та звичайний люк даху на 4-дверній версії.

Освітлення окремих частин салону – під ваш настрій

Якщо на вашому автомобілі встановлено систему освітлення окремих частину салону, м’яке сяйво стримано підсвічує салон автомобіля вночі. Ви можете вибирати з восьми кольорів освітлення.

Пелюсткові перемикачі: швидке перемикання передач для автоматичної коробки


Пелюсткові перемикачі автоматичної коробки передач, що звичайно встановлюються лише на елітних спортивних автомобілях, постачаються разом із двома коробками передач повністю оновленого Mondeo: 6-ступінчатою автоматичною таPowerShift. Завдяки цій технології, запозиченій з автоспорту, ви можете легко і швидко перемикати передачі, не знімаючи рук з керма. А оскільки перемикачі встановлюються на кермі, ви можете вчасно переходити на іншу передачу під час поворотів.

Дзеркало заднього виду із захистом від засліплення

Керувати автомобілем вночі стає легшим та потенційно безпечнішим, коли вас не засліплюють фари автомобілів ззаду. Тому дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням автоматично виявляє яскравий пучок світла фар та переводить дзеркало в режим затемнення.

Установіть ідеальну температуру для себе та свого пасажира

Двозонне електронне автоматичне регулювання температури (DEATC) дає вам змогу вибирати дві температури: одну для вас, а другу для вашого пасажира. Система підтримує задані температури за допомогою сучасної технології кондиціонування повітря.

Підсилювач керма, що правильно реагує в будь-якій ситуації

Електричний підсилювач рульового керування (EPAS) автоматично пристосовується до швидкості автомобіля та поточних умов.
На низькій швидкості система змушує кермо повертається легше, поліпшуючи маневреність. На високій швидкості, коли вам потрібно більше контролювати автомобіль, кермо стає жорсткішим. Тепер, завдяки новій функції запобігання уводу автомобіля вбік, EPASтакож враховує бокові вітри та інші дорожньо-транспортні умови, тоді як активний контроль вібрації зменшує будь-яке небажану вібрацію в кермі.

 

Точно налаштована підвіска для більш плавного ходу


Mondeoмає повністю оновлену багатоважільну задню підвіску.Ця високотехнологічна система легка, жорстка та ідеально налаштована, що в результаті дає швидкі реакції, контроль та плавний хід.

 
 
Bookmark & Share