Logo ford

Безпека та захист

Як на маленький автомобіль, Ford Ka пропонує вражаючий рівень безпеки та захисту. 

Скоординовані системи безпеки активуються в долі секунди

Щоб знизити ризик та зберегти усіх в безпеці всередині, Ford Ka оснащена сучасною розумною системою безпеки (IPS), яка координує ряд систем безпеки, щоб захистити вас та ваших пасажирів. Влна включає як подушки безпеки водія та пасажира, так і додаткові бокові подушки та шторки безпеки. Щоб зменшити шанс отримати ушкодження при нещасному випадку, рульова колонка складеться та рухатиметься вбік від водія.

ESP допоможе вам зберегти контроль в будь-яких умовах

Електронна система стабілізації (ESP) відстежує рух транспортного засобу. Вона відчуває будь-які відхилення від обраного напрямку та робить автоматичні корегування позиції автомобіля на дорозі, допомагаючи водієві зберегти контроль над автомобілем. Ця технологія також допомагає зменшити гальмівний шлях при екстреній ситуації.

Сучасні системи для більш контрольованого гальмування

Анти-блокувальна система гальм (ABS) and система електронного розподілу гальмівних зусиль  (EBD) спільно працюють, щоб гальмівний шлях був більш контрольованим. Вони допомагають запобігти заносу, якщо вам доведеться гальмувати в поворотах, або якщо вам буде потрібна аварійна зупинка. Для додаткової безпеки, коли ви різко гальмуєте, ваші аварійні ліхтарі увімкнуться автоматично, щоб попередити інших водіїв та запобігти нещасним випалкам.

Ka освітлює ваш шлях до дверей

Коли ви приїдете додому вночі, просто блимніть фарами і функція Home Safe буде залишати фари увімкненими додаткових 30-секунд, освітлюючи Ваш шлях від автомобіля.

Комплект мобільної підкачки шин

Не потрібно турбуватися, якщо ви опинилися на узбіччі з спущеним колесом,  – цей геніальний комплект переносної підкачки шин є у кожній комплекттації. якщо ви отримаєте прокол, ви просто підключаєте його і підкачуєте колесо, так щоб можна було продовжити вашу поїздку.

Ka має повний перелік функцій безпеки, як стандартних, так і додаткових. Де б ви не залишити свій автомобіль, ви можете бути впевнені, що він буде на місці, коли ви повернетеся.

  • Високий рівень безпеки анти-зламних замків, екранованих з посиленими кріпленнями для запобігання проникненню

     
  • Наша запатентована система пасивного захисту Anti-Theft System (PATS) з іммобілайзером, який відключає двигун, поки ваш унікально-закодований ключ не буде у замку запалювання.
Наверх