Logo ford

Спритна, енергійна і готова до будь-чого

Ford Ka однаково вправна як на вузьких вуличках міста, так і на широких заміських трасах. Ви знайдете безліч корисних технологій, які були розроблені, щоб ваші подорожі були більш безпечними і захищеними. Куди б ви не поїхали, повністю нова система підвіски Ford Ka забезпечить Вам плавну і комфортну поїздку. 

Підсилювач рульового управління

Система рульового управління з електропідсилювачем (EPAS) - це оригінальне рішення, яке робить рульове управління більш легким на низьких швидкостях в умовах міста або в процесі паркування. При цьому на високих швидкостях, наприклад, при їзді по трасі, система EPAS забезпечує більш чітке управління. Крім того, на відміну від традиційних гідропідсилювачів, які працюють постійно, система електропідсилювача активується тільки тоді, коли необхідно - таким чином досягається економія палива.

Датчики, що полегшують паркування

Додаткові датчики паркування допомагають вам оцінити відстань між автомобілем та перешкодою, попереду або позаду вас. Вони подають звукове попередження, що підсилюється, чим ближче ви до перешкоди. Ця функція призначена, щоб допомогти вам припаркуватися швидко і впевнено.

Почувайте себе більш впевнено при проходженні поворотів чи гальмуванні

Антиблокувальна гальмівна система (ABS) і електронна система розподілу гальмівного зусилля (EBD) об’єднуються, для більш контрольованого гальмування. Вони допомагають запобігти заносу, якщо вам доведеться гальмувати на поворотах, або у випадку аварійної зупинки.

ESP допоможе вам зберегти контроль в будь-яких умовах

Електронна система стабілізації (ESP) відстежує рух транспортного засобу. Вона відчуває будь-які відхилення від обраного напрямку та робить автоматичні корегування позиції автомобіля на дорозі, допомагаючи водієві зберегти контроль над автомобілем. Ця технологія також допомагає зменшити гальмівний шлях при екстреній ситуації.

Додатковий контроль при рушанні на схилі

Система Hill Start Assist призупиняє відкат автомобіля назад, коли рух починається на пагорбі. Система працює шляхом підтримки тиску в гальмівній системі додаткові 2,5 секунди, даючи вам більше часу і контролю при переміщенні ноги з педалі гальма на акселератор. Це також корисно, коли ви починаєте рух і зупиняєтесь на слизькій поверхні.

 

Клімат-контроль

Незалежно від того, чи вам потрібно підтримувати в салоні прохолоду, чи тепло та затишок, клімат-контроль Ford Ка дозволяє встановити відповідну температуру і підтримувати її на потрібному рівні.

Підігрів передніх сидінь

Приберіть холод зимових ранків з підігрівом передніх сидінь (опція). Просто натисніть на кнопку, і сидіння підтримуватимуть обрану вами температуру.

Ка - це модно і весело

Контрасна перлинно-біла центральна консоль є натхненна знаковим сучасним класичним дизайном. Все, починаючи від положення елементів управління, вказує на особливий рівень оздоблення та якості, що рідко зустрічається в автомобілях такого розміру. Результатом є веселий і модний інтер’єр, яким ви зможете насолоджуватися щоразу сідаючи всередину.

Ka освітлює ваш шлях до дверей

Коли ви приїдете додому вночі, просто блимніть фарами і функція Home Safe буде залишати фари увімкненими додаткових 30-секунд, освітлюючи Ваш шлях від автомобіля.

Комфортні сидіння з підігрівом та регулюванням

Якими б не були умови на вулиці, ви завжди будете почувати себе комфортно. Підігрів передніх сидінь (тільки з шкіряною оббивкою) буде тримати вас в теплі навіть в найсуворіших погодніх умовах. Крім того, сидіння водія з регулюванням в 4-х напрямках та можливістю складання для легшого входу, роблять перебування за кермом одним задоволенням.

 

Кришталево-чистий звук аудіо-системи

Кожна подорож стає ще цікавішою, коли ви включите вашу улюблену музику. Аудіо-система Ford Ka на шість-динаміків з CD/MP3 програвачем, так що ви зможете записати декілька альбомів на один диск. Доступний також покращений опційний аудіо-пакет з окремим підсилювачем, кращимим динаміками та 100-ваттним сабвуфером, для додаткових басів.

Просто підключіть і програвайте музику з MP3-плеєра

Ви можете підключити пристрої без Bluetooth за допомогою USB-порту або роз’єму-AUX. Це означає, що ви зможете програвати MP3-файли з карту пам’яті смартфона або MP3-плеєра, через аудіо систему автомобіля. Щоб керувати музикою, є зручні перемикачі на рульовому колесі.

Управління музикою на кінчиках ваших пальців
 

Перемикачі на кермі дозволять вам керувати основними функціями аудіо-системи, не відриваючи рук від керма.

Зручна та актуальна інформація про кожну поїздку

Ця преміальна панель приладів розповість вам про вашу середню швидкість, витрати палива, час та пройдену відстань подорожі, а також дальність поїздки на наявній кількості палива. Вона також відображає температуру зовнішнього повітря.
Наверх