Logo ford

Технології, які Вас оберігають

Ford Focus може оснащуватися інноваційними технологіями, що забезпечують Ваш захист і безпеку під час кожної поїздки. Маючи бездоганну репутацію з безпеки, цей автомобіль дарує справжнє задоволення від керування.

Автомобіль Ford Focus також отримав максимальний рейтинг «5 зірок» Euro NCAP за безпеку при зіткненні і винятковий рейтинг у категоріях безпеки дорослих пасажирів, дітей і пішоходів.

Дізнайтеся про широкий ряд технологій, які роблять цей автомобіль ще більш безпечним. 

Інтелектуальна система безпеки (IPS)

У новому Focus водій та пасажири знаходяться під захистом вдосконаленої Інтелектуальної системи безпеки (IPS). Високоміцна сталь кузова створює надійний каркас, здатний ефективно поглинати енергію зіткнення. Всі елементи захисту спроектовано у рамках цілісної системи, що працює злагоджено та чітко.

За необхідності повний і всебічний захист водія та пасажирів забезпечить набір подушок безпеки. Новітні датчики системи безпеки активують відповідні системи, такі як подушки безпеки, за мить. Крім того, рульова колонка і педальний вузол мають прогресивну телескопічну конструкцію, що дає їм змогу складатися і зміщуватися у бік від водія, знижуючи таким чином ризик травм при зіткненні. Скільки б людей не знаходилося в автомобілі, Інтелектуальна система безпеки допомагає всім почувати себе більш захищеними завдяки закладеним в неї технологіям.

Система автоматичного гальмування ActiveCityStop

Систему призначено для допомоги водію при русі у щільному потоці машин на швидкості менше 30 км/год. Тільки-но датчики системи помітять, що автомобіль попереду раптово зупинився, система автоматично задіє гальма. Миттєва реакція, і саме в той момент, коли вам це необхідно. Детальніше про дану опцію дізнавайтеся у найближчого дилера

Рейтинг безпеки Euro NCAP

Чотири нагороди Euro NCAP Advanced — Ford входить в історію.

Компанія Ford стала першим виробником не з сегменту преміальних автомобілів, який отримав відразу чотири нагороди за технології гарантування безпеки від найбільшої незалежної рейтингової організації Euro NCAP. Як і слід було очікувати, новий Ford Focus проявив себе на відмінно.

Експерти відзначили нагородою використані в ньому інноваційні технології безпеки, такі як активне гальмування на низьких швидкостях. Крім того, новий Focus отримав максимальний п’ятизірковий рейтинг Euro NCAP і за результатами краш-тестів, чудово показавши себе у всіх оціночних категоріях: безпеці дорослих пасажирів, безпеці дітей, безпеці пішоходів.

Доктор Андре Зеєк, президент Euro NCAP, заявив: "Нагородами Euro NCAP Advanced відзначаються лише найуспішніші інновації в галузі безпеки. Нам приємно відзначити прагнення Ford до максимальної безпеки своїх автомобілів, прикладом чого став новий Focus".

До сьогоднішнього дня нагороди Euro NCAP Advanced удостоювалися лише кілька автомобілів. Тому отримання відразу чотирьох таких нагород — особливе досягнення, яке обов’язково увійде в історію.

Система моніторингу "сліпих" зон

Використовуючи радарні датчики, система моніторингу "сліпих" зон може побачити те, що непомітно вам - автомобілі, які опинилися у ваших "сліпих" зонах. Якщо датчики виявлять автомобіль у вашій "сліпий" зоні, система автоматично попередить вас про це за допомогою світлового індикатора, вбудованого у бічне дзеркало заднього виду. Ще ніколи бічні дзеркала автомобіля так не дбали про вашу безпеку. Детальніше про дану опцію дізнавайтеся у найближчого дилера

Дзеркало заднього виду з функцією автозатемнення

При пересуванні у темний час вас не сліпитимуть фари автомобілів позаду. Салонне дзеркало заднього виду з функцією автоматичного затемнення самостійно фіксує відблиск фар і включає затемнення. Це допомагає стежити за подіями позаду автомобіля, особливо не відволікаючись і менше втомлюючись до кінця поїздки. Детальніше про дану опцію дізнавайтеся у найближчого дилера

Склоочисники з датчиком дощу

Автоматичні склоочисники нового Focus мають шість рівнів чутливості і починають працювати при перших же краплях дощу. При посиленні опадів швидкість роботи склоочисників збільшується, даючи їм змогу впоратися з будь-якою негодою. Детальніше про дану опцію дізнавайтеся у найближчого дилера

Електронна система курсової стійкості (ESP)

Електронна система курсової стійкості (ESP) — основа багатьох засобів гарантування активної безпеки. Вона постійно відстежує параметри руху автомобіля і за необхідності вносить відповідні коригування. Хоча повністю систему ESP вимкнути не можна, в екстреній ситуації можна скористатися режимом обмеженої допомоги, щоб впоратися, наприклад, з пробуксовкою коліс в глибокому снігу. Система курсової стійкості включає і систему регулювання тягового зусилля, яка усуває надмірне прослизання коліс автомобіля, забезпечуючи оптимальне зчеплення з дорогою, прекрасні ходові якості й стабільність. Новітнє покоління ESP зробить гальмування за несприятливих умов максимально ефективним. (Опція, стандарт для деяких комплектацій)
Система допомоги при екстреному гальмуванні (EBA)
В аварійній ситуації дає автомобілю змогу гальмувати максимально ефективно. Якщо система визначає, що водій недостатньо сильно натиснув на педаль гальма, вона автоматично забезпечить максимальне гальмівне зусилля. (Встановлюється разом з ESP)

Антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронним розподілом гальмівних зусиль (EBD)

Система ABS з EBD встановлюється в стандартній комплектації, забезпечуючи чітке, контрольоване гальмування. Водій нового Focus відчуває надійний зв’язок з дорогою аз будь-яких умов, а жорсткіші передні гальмівні диски і використання спеціальних матеріалів, що підвищують силу тертя, покращують реакцію і зворотний зв’язок.

Регульований обмежувач швидкості (ASLD)

Ця нова система допомоги водію встановлюється як компонент круїз-контролю і допомагає не допускати випадкового перевищення водієм заданої швидкості. Ви можете легко встановити обмеження максимальної швидкості за допомогою кнопок керування на рульовому колесі і потім не хвилюватися з приводу випадкового перевищення швидкості, повністю зосередившись на дорозі, а не на спідометрі. Коли ж вам буде потрібна вся потужність вашого нового Focus, наприклад при обгоні, система моментально відреагує на сильне натиснення педалі газу та зніме обмеження. (Опція)

Система контролю падіння тиску в шинах

Якщо під час поїздки в одній або в декількох шинах тиск почне знижуватися, система негайно попередить вас про це за допомогою індикатора на приладовій панелі. Таким чином ви зможете спокійно зупинитися і у безпеці усунути проблему. (Опція)

Наверх