Logo ford

Динамічний дизайн – всередині та зовні

овий Focus підносить кінетичний дизайн Ford на новий рівень. Це машина, присутність якої дійсно відчувається, незалежно від того, стоїть вона або рухається, як у скромному і цілеспрямованому вигляді, так і в таких деталях як новий дизайн капоту, глянцевій чорній решітці радіатора і панорамних стоп-сигналах.

Усередині Focus також має сміливий дизайн з центральним пультом і приладовою панеллю, зробленими за останнім словом техніки, високоякісною обробкою і прекрасною деталізацією. 

Стрімкий зовнішній вигляд

Дивовижна передня частина машини, скромні й виразні лінії створюють гладку, аеродинамічну форму, яка дозволяє їй прориватися крізь повітря з мінімальним опором, поліпшуючи при цьому свої характеристики і максимально збільшуючи ефективність використання палива.

Сучасний інтер’єр

Новий Focus має особливий інтер’єр, схожий на кабіну пілота. Естетично сконструйований і інтуїтивно розташований центральний пульт забезпечує зручний доступ до ключових елементів управління, інструментів і екранів дисплеїв. Високоякісні матеріали, чудова обробка і деталізація одночасно з різноманітними налаштуваннями кольору загального освітлення допоможуть створити розслаблюючу і зручну атмосферу для водія.

Смілива чорна глянсова решітка радіатора

Нижня решітка, з чорною глянсовою обробкою як піаніно, підкреслює спортивну передню частину машини. Характерні текучі лінії змодельованого капота і компактна чорна верхня решітка доповнюють зовнішній вигляд машини.

Біксенонові фари

Потужні біксенонові фари витонченої форми світять в двічі яскравіше ніж стандартні галогенові , і при цьому споживають менше енергії. У комплект з біксеноновимі фарами також входять вбудовані статичні віражні фари та омивачі . ( Опція )

Світлодіодні вогні денного світла

Вбудовані в біксенонові фари світлодіодні вогні денного світла додають Focus стильний і привабливий вигляд , допомагаючи виділити автомобіль з потоку . А яскраві світлодіодні задні ліхтарі покращують не тільки зовнішній вигляд , але і видимість Вашого автомобіля для інших водіїв .

Місце водія

Місце водія, що нагадує спортивний кокпіт, підходить вам, як ідеально зшитий костюм, даючи змогу буквально злитися з автомобілем. Новітні технології завжди під рукою, і ви відчуваєте повний контроль над автомобілем. Нижча посадка створює спортивний настрій. Гармонічний дизайн дасть вам змогу почувати себе комфортно і менше втомлюватися навіть у довгих поїздках. Вам захочеться сідати за кермо знову і знову!

Якість виконання і матеріалів

Салон Focus - це ідеальне поєднання комфорту, стилю та можливостей вибору, незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу тканинному, або комбінованому шкіряно-тканинному оздобленню. Кожна деталь, від преміальної оббивки сидінь до м’яких на дотик матеріалів оздоблення центральної консолі та приладової панелі, вражає найвищою якістю виготовлення.

Висока точність підгонки деталей та оздоблення

У цілому дизайн став рельєфнішим, динамічнішим і виразнішим. Варто опинитися всередині цього автомобіля, як вас зустріне стильний привабливий салон, кольори, матеріали й оздоблення якого підібрані ідеально. C таким рівнем якості у новому Focus завжди приємно і комфортно знаходитися.

Декоративне підсвічування салону

Дає змогу в темний час підсвітити салон м’яким червонуватим світлом. Входить в стандартну комплектацію Titanium. Світлодіоди вбудовано у стельову консоль, підстаканники, ручки та кишені дверей, ніші для ніг передніх пасажирів. Як опція встановлюється модуль керування світлом, за допомогою якого можна вибирати колір підсвічування з 7 різних варіантів, а також регулювати його яскравість, змінюючи атмосферу в салоні за вашим настроєм.

Центральна консоль "Преміум"

Стильну та функціональну преміальну центральну консоль обладнано зручним відсіком для зберігання, підлокітником, двома розетками на 12 вольт спереду і ззаду, і зручною Z-подібною ручкою ручного гальма.
Встановлюється в стандарті для комплектацій Trend Sport та Titanium.

Широка гамма кольорів задовольнить потреби будь-якого споживача.

 


Candy Red
 

Frozen White
 

Race Red
 

Ink Blue
 

Lunar Sky
 

Moondust Silver
 

Burnished Glow
 

Micastone

Blazer Blue
 

Midnight Sky
 

Panther Black
 


 


16" 5х2-спицеві

16" 7х2-спицеві

16" 10х2-спицеві

17" 10х2-спицеві

17" 15-спицеві

18" 5-спицеві 

18" 7-спицеві


Наверх