Logo ford

Новий 1 літровий двигун EcoBoost

EcoBoost 1,0 л. ілюструє успіхи, яких досягли Ford і вся автомобільна галузь у результаті поступового вдосконалення двигуна внутрішнього згоряння, - технології, якій вже понад сто років.

Наприклад, 2,9-літровий двигун, що приводив у рух культову Model T, мав витрату палива 11,3 л/100 км і виробляв 20 к. с. На той час це були вражаючі показники.

Перше покоління двигуна Ford Fiesta робочим об’ємом 957 см3, випущене у 1976 році, мало приблизно той-же об’єм, що й EcoBoost 1,0 л. Проте EcoBoost виробляє на 64% більше потужності і споживає на 38% менше палива. 

1,0-літровий EcoBoost від Ford  - надзвичайна подія у галузі двигунобудівництва.

Новий Focus – перший автомобіль, обладнаний трициліндровим двигуном EcoBoost 1,0 літра. Пізніше в цьому році в Європі цей двигун також почнуть встановлювати на Ford C-MAX і B-MAX.

У США 1,0-літровий EcoBoost з’явиться на моделях влітку, в Африці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – пізніше

 

Новий 1-літровий двигун EcoBoost виробляється на заводі з виготовлення двигунів Ford у Кельні, Німеччина. 

Компанія Ford вклала 134 мільйони євро (200 мільйонів доларів США) у розроблення спеціальної високотехнологічної лінії на заводі в Кельні, призначеної для виробництва нового двигуна. Цього ж році двигун також почали виготовляти у Крайові (Румунія). Європейський обсяг виробництва, врешті-решт, може зрости до 700 000 двигунів на рік.

Цей двигун, що вміщується на аркуші А4, було розроблено у технічних центрах Ford у Дантоні (Великобританія) і Меркеніху (Німеччина). Двигун виробляється на заводах Ford у Крайові (Румунія) і Кельні (Німеччина).

Традиційною вадою турбодвигунів є «турбояма» – затримка в подаванні потужності. В 1,0-літровому EcoBoost було використано низькоінерційні турбонасичувачі, що зменшують затримку, коли дросель відкрито, ще на низьких обертах двигуна. Ці турбонасичувачі також спроможні пропонувати високу потужність завдяки своїй здатності працювати на частоті до 28 000 об/хв.

Новий Focus з EcoBoost 1,0 л 100 к. с. має кращу в класі паливну економічність – 4,8 л/100 км* і викид CO2 109 г/км. Версія потужністю 125 к. с. споживає 5,0 л палива на 100 км, а її рівень викиду  CO2 становить 114 г/км.

Ford of Europe планує втричі збільшити річний обсяг виробництва автомобілів, обладнаних економічними бензиновими двигунами EcoBoost, – до 480 000 у 2015 році або раніше порівняно зі 141 000 у 2011 році. Згідно з розрахунками компанії більш ніж 300 000 з цих автомобілів буде оснащено титулованим 1,0-літровим EcoBoost.

1,0 літровий EcoBoost від Ford отримує титул "Міжнародний двигун року". Маленький, але потужний двигун названо "видатним"

Новий двигун EcoBoost 1,0 л Ford Motor Company, що з тріумфом дебютував у цьому році в Європі, було названо «Міжнародним двигуном року» 2012.

 

Новий 1,0-літровий двигун EcoBoost компанії Ford здобуває титул «Міжнародний двигун року» 2012

1,0-літровий двигун EcoBoost також дістає титули «Найкращий новий двигун» і «Найкращий двигун об’ємом менше 1,0 літра» у рейтингу, представленому журналом Engine Technology International

 

Цей компактний високотехнологічний 3-циліндровий двигун також дістав ще два титули – «Найкращий новий двигун» і «Найкращий двигун об’ємом менше 1,0 л» – згідно з рейтингом, представленим Тоні Робінсоном (Tony Robinson), головним виконавчим директором UKIP Media & Events, та за результатом голосування серед 76 журналістів з 35 країн по всьому світу.

 

За 13 років існування цього рейтингу Ford вперше здобув звання «Міжнародний двигун року». При цьому 1,0-літровий EcoBoost набрав більше балів, ніж будь-який інший двигун за всі ці роки.

1.0 EcoBoost - "Двигун року"

Новий двигун EcoBoost 1,0 л Ford Motor Company, що з тріумфом дебютував у цьому році в Європі, сьогодні було названо «Міжнародним двигуном року» 2012.


Дізнатися більше з відеоматеріалу...

 

«Коли ми почали розробляти двигун, метою було забезпечити вражаючу паливну економічність, дивовижну динаміку, малошумність і комфорт у такому надзвичайно компактному, трициліндровому двигуні, – сказав Джо Бакай (Joe Bakaj), віце-президент Ford з розроблення силових агрегатів на світовому рівні. – У відповідь на таке, здавалося б, неможливе завдання команда розробила надзвичайно цікаві інновації, і кінцевий результат змінив правила гри у світовому сегменті бензинових двигунів».

 

Дін Славніч (Dean Slavnich), голова журі конкурсу «Міжнародний двигун року» і редактор Engine Technology International, заявив: «Гідна перемога для дійсно видатного двигуна».

 


 
 

«Те, що трициліндровий двигун здатний виробляти достатньо потужності для такого автомобіля, як Ford Focus, і робити це з такою легкістю, доводить, що майбутнє двигуна внутрішнього згоряння є дуже, дуже світлим, – сказав Славніч з Engine Technology International. – Потужність, реакції і чудова паливна економічність в реальних умовах експлуатації – це лише верхівка айсберга, коли йдеться про цей двигун і те, що він пропонує водіям на сьогодні. Чудова робота, Ford!»

Наверх