Logo ford

Відчувайте себе комфортно, розслаблено і тримайте все під контролем

Вперше сівши за кермо Focus, Ви відразу відчуєте комфорт і зв’язок з автомобілем.

Місце водія має ергономічний дизайн, тому розташування всіх систем управління інтуїтивно зрозуміле і вони завжди знаходяться під рукою. Звісно, положення сидінь водія і переднього пасажира повністю регулюються, забезпечуючи додатковий комфорт. А в деяких комплектаціях Ви навіть можете змінювати нічну підсвітку.

Дійсно, в цьому автомобілі є всі складові, які роблять водіння легше, безпечніше і приємніше, від інноваційних до просто таких, що мають вдалий дизайн.

Цілий ряд інтелектуальних функцій, вдосконалені двигуни та інноваційні технології Ford Focus допоможуть змінити Ваше життя в кращу сторону, роблячи кожну поїздку комфортніше і безпечніше. 

Система активної допомоги при парковці

Focus може бути оснащений системою, яка допоможе припаркуватися у вкрай обмеженому просторі, всього в 1,2 рази переважаючому довжину самого автомобіля. Система активної допомоги при парковці використовує датчики, щоб перевірити, чи достатньо вільного місця, а потім бере на себе рульове керування. Від Вас буде потрібно лише контролювати перемикання швидкостей, а також педалі газу і гальма. Система буде направляти Вас за допомогою візуальних і звукових підказок, поки автомобіль паркується практично самостійно. (Опція)

Система допомоги при рушанні в гору

Система допомоги при рушанні в гору запобігає відкочуванню автомобіля назад при початку руху на підйомі. Якщо в нерухомому автомобілі відпустити педаль гальма, ця система протягом декількох секунд зберігає гальмівний тиск, підвищуючи контроль при початку руху в гору, або зупинці і рушанні з місця на слизькому покритті.

Регульований обмежувач швидкості (ASLD)

Ця нова система допомоги водієві встановлюється в якості компонента круїз-контролю і допомагає не допускати випадкового перевищення водієм заданої швидкості. Ви можете легко встановити обмеження максимальної швидкості за допомогою кнопок управління на рульовому колесі і потім не хвилюватися з приводу випадкового перевищення швидкості, повністю зосередившись на дорозі, а не на спідометрі. Коли ж Вам потрібно вся міць Вашого Focus, наприклад при обгоні, система моментально відреагує на сильне натискання педалі газу і зніме обмеження. (Опція)

Бічні дзеркала заднього виду з електроприводом

Електропривід, що автоматично складає бічні дзеркала заднього виду - це ще одне «розумне» рішення, яке запобігає пошкодженню дзеркал припаркованого автомобіля. У такому положенні надійно захищені вбудовані в дзеркала стильні індикатори поворотів, що роблять автомобіль більш виразним і помітним на дорозі. (Опція)

Дзеркало заднього виду з функцією автозатемнення

При русі в темний час Вас не будуть засліплювати фари автомобілів, що їдуть позаду. Салонне дзеркало заднього виду з функцією автоматичного затемнення самостійно зауважує появу відблиску фар і включає затемнення. Це допомагає стежити за подіями позаду автомобіля, не дуже відволікаючись і менше втомлюючись в дорозі. (Опція)

Рульове управління з електропідсилювачем

Система рульового управління з електропідсилювачем (EPAS) - це оригінальне рішення, яке робить рульове управління більш легким на низьких швидкостях в умовах міста або в процесі паркування. При цьому на високих швидкостях, наприклад, при їзді по трасі, система EPAS забезпечує більш чітке управління. Крім того, на відміну від традиційних гідропідсилювачів, які працюють постійно, система електропідсилювача активується тільки тоді, коли необхідно - таким чином досягається економія палива.

Система заправки паливом Ford Easy-Fuel

Зручна система заправки враховує різницю в конструкції заправних пістолетів для бензину і дизельного палива, і не дозволить помилково залити неправильний вид палива. Горловина паливного бака не має кришки, так що Вам не доведеться знову бруднити руки на кожній заправці.

Система попередження про зміну ряду руху

Якщо ви раптом відхиляєтеся від смуги руху, Система попередження про зміну ряду руху попередить вас трьома короткими вібраціями керма. Вона також покаже візуальне попередження на інформаційному екрані водія.

Помічник ряду руху

Якщо ви не зреагуєте на Систему попередження про зміну ряду руху, Помічник ряду руху м’яко допоможе вам повернутися в правильний ряд і відобразить візуальне попередження на інформаційному екрані водія. Щоб скорегувати систему, твердо дотримуйтеся потрібного напрямку.

Система контролю тяги в поворотах

Система контролю тяги в поворотах (TVC) аналізує інформацію від датчиків з частотою 100 разів на секунду. Це дозволяє їй постійно підтримувати оптимальний баланс розподілу крутного моменту між передніми колесами. Ця технологія підсилює зчеплення з дорогою і підвищує динаміку Focus, допомагаючи Вам бездоганно проходити будь-які повороти. Система встановлюється за наявності електронної системи курсової стійкості ESP.

Автоматичне включення дальнього світла фар

Коли ваші фари знаходяться в автоматичному режимі, ця розумна система автоматично включає їх, налаштовуючи їх в проміжку між дальнім і ближнім світлом, в залежності від транспорту і умов освітлення. Коли вона виявляє, що назустріч йде транспорт, вона різко перемикає світло на ближній, потім повертає його до дальнього, якщо на дорозі немає транспорту. Подібним чином, якщо ви ведете машину в погано освітленій зоні, світло само переключиться на дальній, поки освітлення на вулиці не стане яскравішим, що дозволить безпечно повернутися до нормального режиму.

Розпізнавання дорожніх знаків

Система розпізнавання дорожніх знаків автоматично стежить за дорожніми знаками і показує обмеження швидкості або відповідний символ на інформаційному екрані водія. Вона може зчитувати постійні і тимчасові знаки, розташовані вздовж дороги або над нею, а також знаки, що дозволяють або забороняють обгін.

Система забезпечення безпеки при малій швидкості

Зіткнення передньої і задньої частини автомобілів при трафіку, що повільно рухається, є однією з найчастіших причин аварій. Система забезпечення безпеки при малій швидкості покликана знизити ймовірність такої аварії або значно зменшити її наслідки. Інфрачервоні датчики постійно відслідковують відстань від вашої машини до машини попереду вас. Якщо вона різко скине швидкість або зупиниться на відстані в 12 метрів, система заздалегідь готує гальмівну систему, щоб допомогти уникнути аварії. Якщо ви все ще їдете зі швидкістю менше 30 км / год і не реагуєте вчасно, гальма включаються автоматично, щоб допомогти машині зупинитися.

Наверх