Logo ford
Default

Потужність та економічність

З метою зниження витрат на експлуатацію транспортних засобів шляхом скорочення споживання палива та викидів CO2 без шкоди для потужності, стилю і динамічних якостей, новий Ford Fiesta обладнано інноваційними технологіями та передовими двигунами EcoBoost. 

Отримайте максимум від вашого двигуна

Новий, найкращий в класі, 1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost дає вам потужність яку можна було б очікувати від звичайного 1,6-літрового двигуна, використовуючи при цьому на 21% менше палива. Це означає, значну економію на заправках та стільки ж задоволення за кермом.

Ефективний дизельний двигун

Інноваційний дизельний двигун 1,5 л. TDCi виробляє потужність в 75 к.с., з рекордно низькою витратою палива від 3,3 л/100 км. з рівнем викидів СО2, всього 98г/км.

Економічна 5-ступенева механічна коробка передач

Майже весь модельний ряд двигунів постачається з перевіреною часом, економічною 5-ступеневою механічною коробкою передач, відрегулюваною та налаштованою відповідно до характеристик кожного двигуна.

Коробка передач Ford PowerShift 

Це автоматична, 6-ступенева коробка передач з подвійним зчепленням, яка поєднує в собі зручність перемикання автоматичної коробки передач і продуктивність та плавність звичайної ручної коробки передач. Ford PowerShift самостійно обирає перемикання на наступну передачу в найвідповідніший момент, забезпечуючи плавне і швидке перемикання передач без втрати потужності при переході. У порівнянні зі звичайною автоматичної трансмісією, Ford PowerShift забезпечує більш низьку витрату палива і зниження викидів CO2.

Економія до 10% палива з Auto-Start-Stop

Коли Ford Fiesta на місці (наприклад, на світлофорі або в корку), технологія Auto-Start-Stop автоматично вимикає двигун. Електроенергія подається на всі використовувані одиниці обладнання: кондиціонер, радіо, електричні вікна, але машина не використовується ні краплі палива. Просто натисніть на педаль зчеплення і двигун знову буде готовим їхати! У міському циклі це може знизити споживання палива до 10% в змішаних умовах керування до 5%.

Інтелектуальна система інформування, щоб допомогти вам керувати більш ефективно

Інноваційна система Ford Eco Mode постійно оцінює наслідки вашого водіння на витрату палива. Система аналізує швидкість, перемикання передач, гальмування , а також ряд короткострокових і тривалих подорожей які Ви робите. Розумне програмне забезпечення, порадить вам те, як краще поліпшити економію палива.

Більш ефективний спосіб, щоб підзарядити батарею вашого авто

На відміну від традиційних систем зарядки, Система Розумної регенеративної зарядки, заряджає акумулятор тільки тоді, коли він цього потребує, і, по можливості, уникає цього, коли ви натискаєте педаль газу. Це може допомогти заощадити ще більше палива і скоротити рівень викидів.

Індикатор зміни передачі для ефективного перемикання передач

Індикатор на приладовій панелі повідомляє Вам, коли перемикати передачі для максимальної паливної економічності. Це простий, але ефективний спосіб, щоб зробити кожну поїздку більш економічною.
Наверх