Logo ford
Default

Комфорт і зручність

Сучасні технології допоможуть вам залишатися в безпечному зв’язку з дорогою і світом навколо Вас, дозволяючи Вам насолоджуватися кожною поїздкою.
Красиво та якісно виготовлений сучасний інтер’єр, який насичений дизайнерськими деталями, поєднує Вас з функціями які зроблять життя легшим, більш розслабленим, зручним і приємним. 

 

Ford MyKey

Технологія Ford MyKey дозволяє водієві програмувати та призначати на його ключ обмеження основних параметрів, таких як швидкість, гучність аудіосистеми, нагадування про ремені безпеки, блокування можливості відключення систем безпеки. Ця інноваційна технологія полягає в забезпеченні власнику спокою, а водію та пасажиру підвищенні безпеки.

 

Освітлення салону, для більш сучасного інтер’єру

М’яке червоне світло непомітно підкреслює Інтер’єр нової Fiesta і додає теплу, привітну і стильну атмосферу у вашому автомобілі. (Стандарт в комплектації Sport)

 

Додатковий комфорт з регульованими сидіннями та підігрівом

Якими б не були погодні умови на вулиці, ви можете почуватися комфортно в новій Fiesta. Передні сидіння повністю регульовані, так, що водій або пасажир зможе встановити положення, яке ідеально підходить для вас. У варіанті з підігрівом передніх сидінь, Ви зможете зігрітися навіть в найхолоднішу погоду.(Опція)

Встановіть комфортну для себе температуру

З електронним автоматичним контролем температури (EATC), ви можете просто вибрати точну внутрішню температуру яка вам подобається, і система підтримуватиме її.

Бі-ксенонові фари

Ці високоефективні фари з удвічі більшою інтенсивністю, проектують набагато довший промінь світла ніж звичайні галогенні фари, при цьому використовуючи на третину менше енергії (Опція).

 

Fiesta освітлює ваш шлях до дверей

Коли ви приїдете додому вночі, просто блимніть фарами і функція Home Safe буде залишати фари увімкненими 30-секунд, після цього, освітлюючи Ваш шлях від автомобіля. Ця корисна функція є стандартною для всього діапазону.

 

Складувані дзеркала заднього виду

Для того щоб уникнути випадкових ушкоджень, опційні складувані дзеркала, автоматично складаються всередину, коли автомобіль заблокований (або, звичайно, коли ви використовуєте перемикач регулювання дзеркал). В складеному стані, вони також захищають стильні інтегровані показники повороту.

 

Очистіть вітрове скло швидко, з функцією Quickclear

Ця розумна функція призначена, для швидкої розморозки вітрового скла морозним ранком. Просто натисніть кнопку, і система підігріву в лічені секунди розморозить скло, навіть якщо температура надворі нижче нуля.(Опція)

Безключовий доступ

Система доступу без ключів Ford Keyless System, дозволяє відкривати і закривати Ваш автомобіль, без потреби в діставанні ключів з кишені або сумки. Ідеальне рішення, якщо у Вас зайняті руки. (Опція)

Запуск двигуна з кнопки Ford Power

Fiesta автоматично визначає наявність в салоні унікального ключа, навіть якщо він знаходиться в кишені або сумці. Так-що просто натисніть кнопку запуску двигуна Ford Power і він оживе.(Опція)

Ідеально-чистий звук

Опційна високо-технолігічна аудіо-система Sony DAB включає в себе вісім преміум аудіо-динаміків, це не тільки дозволить вам насолоджуватися улюбленою музикою коли ви за кермом, вона також відображає інформацію про поточний трек.

Простий і безпечний рух назад з вбудованою камерою

Бордюри, низькі стіни, діти, що граються -  камера заднього виду покаже вам усе, що знаходиться позаду транспортного засобу, на дисплей інтегрований в приладову панель. Крім того, для легшого паркування відображатимуться віртуальні лінії, які допоможуть маневрувати і паркуватись в тісних місцях. Камера заднього виду включається автоматично при включенні передачі заднього ходу.

Датчики, що полегшують паркування

Розроблені, щоб допомогти вам паркуватися більш впевнено, опційні датчики для паркування, допоможуть вам оцінити відстань між вашим автомобілем і перешкодами, і спереду і ззаду. Коли датчик виявляє об’єкт, вони активують звукові сигнали, що підсилюються що-ближче ви наближаєтесь до перешкоди.(Опція)

Легке маневрування та управління

Електричний підсилювач рульового керування (EPAS) полегшує кермування під час паркування або маневрування на малих швидкостях. Водночас, ця сучасна система посилює відчуття впевненості та абсолютного контролю над автомобілем по мірі збільшення швидкості. На відміну від традиційних підсилювачів, що безперервно функціонують та споживають енергію й паливо, наша система EPAS втручається лише за необхідності, тим самим сприяючи покращенню економічності та заощадженню експлуатаційних витрат.   

Круїз-контроль робить далекі поїздки більш спокійними

Використовуючи органи управління на кермі, ви можете задавати, збільшувати або зменшувати бажану швидкість автомобіля. Ця система обіцяє вам додатковий комфорт та меншу стомлюваність за кермом, особливо у далекій подорожі.   

Наверх