Logo ford
Default

Безпека та захист

Безпека та захист на найвищому рівні за допомогою передових технологій. 

Нагорода Euro NCAP Advanced

Нова Fiesta отримала максимальні 5 зірок безпеки від Euro NCAP: найвища оцінка, яка надається провідною незалежною організацією безпеки в Європі. Відмінні характеристики безпеки Fiesta були досягнуті за рахунок наявності інноваційних технологій, вперше використаних в даному класі авто: Ford MyKey, Active City Stop, Функція екстреного виклику і SYNC. Нагорода Euro NCAP Advanced є свідченням прихильності компанії Ford до безпеки, що допомогло нам отримати в загальній сумі 6 нагород Euro NCAP Advanced, усі за нововведення, покликані захистити Вас.

Функція Екстрений виклик (Emergency Assistance) - допомога в екстренних випадках

Екстрена допомога є частиною системи Ford SYNC. Вона спрацьвує тоді, коли стається нещасний випадок - коли активуються подушки безпеки або відключення паливного насоса. Екстрений виклик встановлює прямий зв’язок з 112 через підключений до Ford SYNC мобільний телефон, через систему Bluetooth. Система передає екстренним службам GPS координати транспортного засобу, залученого в аварію і дозволяє поговорити з водієм, що значно спрощує і прискорює роботу екстрених служб.

Система Active City Stop

Інноваційна система запобігання зіткнень на низьких швидкостях (Active City Stop) дозволяє зменшити тяжкість аварії або повністю уникнути зіткнення при русі в корках та на низькій швидкості (до 30 км / год). Якщо система виявляє, що машина раптом зупинилася, вона автоматично застосовує гальма. Доказ практичності цієї технології є нагорода, отримана від організації Euro NCAP в області сучасних систем безпеки.

Додатковий контроль при рушанні в гору

Системи допомоги при рушанні вгору (Hill Start Assist), запобігає відкочуаннютранспортного засобу назад, при рушанні вгору. Ця функція підвищує тиск в гальмівній системі на додаткових 2,5 секунди після того як ви відпускаєте гальма, так що ви отримаєте час для перекладання ногу з педалі гальма на педаль газу. Система також використовується для запуску та зупинки на слизькій поверхні.

ESP допоможе вам зберегти контроль в будь-яких умовах

Електронна система стабілізації (ESP) відстежує рух транспортного засобу. Вона аідчуває будь-які відхилення від обраного напрямку та робить автоматичні корегування позиції автомобіля на дорозі, допомагаючи водієві зберегти контроль над автомобілем. Ця технологія також допомагає зменшити гальмівний шлях в екстреній ситуації.

Подушки безпеки, щоб захистити вас з усіх кутів

На додаток до подушок безпеки водія і переднього пасажира, є бічні подушки безпеки з захистом грудної клітки та бокові подушки безпеки з захистом голови. Є навіть подушки безпеки для захисту колін водія(Опція).

Скоординовані системи безпеки активуються за долю секунди

Покращена Інтелектуальна система безпеки (IPS) нової Fiesta координує ряд функцій безпеки, даючи вам і вашим пасажирам максимальний захист. Fiesta також має жорсткий каркас кузова, який поглинає удар, а передові технології сидіння і ременів безпеки, зменшать ризик отримання травм в разі аварії.

Сучасні системи для більш контрольованого гальмування

Антиблокувальна гальмівна система (ABS) і електронна система розподілу гальмівного зусилля (EBD), зробить ваш гальмівний шлях більш контрольованим. Система допомоги при екстреному гальмуванні (EBA) також допомагає гальмувати більш ефективно в надзвичайних ситуаціях. Якщо тиск, який ви застосували для гальмування є недостатнім, система автоматично збільшить його, в разі необхідності.

Дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням

Нічні поїздки будуть легшими і безпечнішими, коли вогні інших транспортних засобів не засліплюватимуть Вас. Дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням у новій Fiesta автоматично виявляє яскраве світло фар і перемикається на приглушене налаштування.

Яскраві фари для безпечних нічних поїздок

Галогенні проекторніа фари виробляють більш яскраве і інтенсивне світло, так що ви можете бачити (і бути видимим) більш чітко і їздити безпечніше(Стандарт у комплектації Sport).

Зручний спосіб захистити свій автомобіль

З функцією глобального закриття, ви можете відкрити і закрити всі двері й електричні склопідйомники віддалено, використовуючи ключ. Подвійне блокування запобігає відмиканню дверей зсередини, а також включає в себе систему сигналізації периметру.

Наверх